Авторський нагляд в будівництві

ВАРТІСТЬ

 • від 1500 грн

 • Між самим вивіреним кресленням і надійно побудованим об'єктом – величезна дистанція. Щоб її подолати, замовнику часто не вистачає як сил, так і часу. В реальності доводиться постійно вносити правки і контролювати хід роботи, щоб отримати будинок з вірними експлуатаційними характеристиками. Це послуга називається авторський нагляд.

  Її суть – дотримання проектних рішень, без чого неможливе введення об'єкта в експлуатацію. Авторський нагляд в будівництві дає змогу підвищити якість робіт і навіть прискорити їх. Більш того, дана послуга знижує витрати замовника завдяки своєчасним поправками. Не замовивши своєчасно авторський нагляд проекту, можна виявити значні прогалини занадто пізно, після чого доведеться виконувати роботу заново.

  Існують два варіанти здійснення авторського нагляду. Перший – коли спеціаліст виїжджає на об'єкт згідно з затвердженим графіком. Зазвичай це відбувається двічі в тиждень, але може бути і частіше. Організація авторського нагляду відбувається за дзвінком, коли виявлена проблема, і її потрібно вирішити на виїзді.

  Прибувши на місце, архітектор стежить за тим, як відповідають будівельно-монтажні роботи проекту. Якщо він знайшов розбіжності в інтер'єрі або фасаді з кресленнями, то це вносить в журнал авторського нагляду. Виявлена невідповідність буде показано керівнику будівельної бригади або ділянки.

  Часто трапляються ситуації, коли ідеальний на перший погляд проект неможливо матеріалізувати, почавши будівництво. Тоді професіонал, який здійснює авторський нагляд в Києві, роздумує або відразу вносить правки, щоб підлаштувати креслення під нові умови. Фахівець може проконсультувати будівельників, як врахувати зміни та погодити їх з ними.

  Компанія ТЕДО візьме на себе непрості проблеми, які виникають, ледь будівництво почалося. Наші фахівці вміють оперативно реагувати на виявлені «сюрпризи» та плідно співпрацювати з виконавцями проекту. Ми надаємо послуги авторського нагляду у Києві та Київській області, готові виїхати на об'єкт як за графіком, так і на вимогу.

  Важливе зауваження: авторський будівельний нагляд не полягає в контролі над дотриманням графіка або технічних норм, а також забезпечення матеріалами. Цим займається фахівець технічного нагляду – дану послугу теж можна замовити в компанії ТЕДО.

  Для початку співпраці необхідно укласти договір авторського нагляду. В ньому затверджуються графік виїзду архітектора на об'єкт, відправлення за необхідності фотозвіту, терміни дії послуги або повідомлення замовника (зазвичай до двох днів) при виявлене відхилення від проекту. Також у документі вказується вартість авторського нагляду або додаткових виїздів спеціаліста поза графіком.

  Що стосується фінансового боку співпраці, ми маємо чим порадувати клієнтів. Встановлена на авторський нагляд ціна – одна з найвигідніших на ринку, враховуючи якість послуги від наших архітекторів. Ми забезпечимо чіткий контроль над виконанням проекту і умов договору в цілому. Вирішивши замовити авторський нагляд у нас, Ви подружите теорію (проект) з практикою (об'єкт)!

  Якщо Вам потрібен професійний авторський нагляд в Київській області, чи в столиці – Ви знаєте, де його оформити!