Містобудівні умови та обмеження

Містобудівні умови та обмеження: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
 • Київська область - від 10 000 грн.
 • Київ - договірна.
 • 14-30 днів
  • Викопіювання з генплану
  • Черговый кадастровий план
  • Топозйомка
  • Містобудівний розрахунок
  • Правовстановлюючі документи на землю (завірені нотаріально)
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний номер
  • (або документи на юр. особу)

  Сфера архітектури і будівництва у всьому світі відзначається детальним законодавчим регулюванням, і Україна не виняток. Безліч законів і підзаконних актів, що містять правила землекористування і забудови потрібно вивчити, перш ніж починати будівництво. Це необхідно для того, щоб не опинитися в неприємній ситуації, коли вже зведена споруда не відповідає нормам законодавства, а отже, у Вас не буде можливості її узаконити.

  Так, наприклад, при початку будівництва потрібно враховувати містобудівні умови і обмеження, тобто офіційний документ, що містить умови і вимоги до проектування, поверховості, щільності забудови ділянки, її благоустрою та озеленення і. т. д. Містобудівні умови передбачені під час спорудження або реконструкції будівель площею понад 300 кв. м., а також на будь-яку комерційну нерухомість. Для споруд менших розмірів використовується будівельний паспорт.

  Отримання містобудівних умов і обмежень врегульовано в Законі України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року та Наказі міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 07.07.2011 N 109 «Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень будівництва забудови земельної ділянки, їх склад та зміст». Згідно законодавства, для оформлення містобудівних умов і обмежень потрібно звернутися в уповноважені органи будівництва і архітектури з пакетом документів та заявою. Протягом 7 днів ваша заявка буде розглянута і по ній буде винесено рішення.

  Звичайно, питаннями оформлення будівництва можна займатися самостійно. Але враховуючи, що оформлення містобудівних умов і обмежень забудови в Україні вимагає спеціальних знать та часу, робота з професіоналами буде найбільш розумним рішенням.

  Компанія ТЕДО допомагає отримати містобудівні умови та обмеження; ціна, якість та швидкість нашої роботи вас приємно здивують. Ми маємо великий досвід і знаємо всі тонкощі оформлення містобудівних умов в Києві, Київській області та будемо раді вам допомогти після першого ж дзвінка.

  Крім того, в ТЕДО ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. За вашим вибором, ми можемо запросити вас в офіс або приїхати на об'єкт, для якого потрібно оформити містобудівні умови і обмеження у Києві чи Київській області, підписати договір зі зручним варіантом оплати, надати безкоштовну консультацію.