Дозвіл на будівництво

Дозвіл на будівництво: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 5000 грн. 1,5-2 місяці
  • Викопіювання з генплану;
  • Топозйомка;
  • Правовстановлюючі документи на землю (завірені нотаріально);
  • Будівельний паспорт;
  • Ескізні наміри забудови земельної ділянки;
  • Паспорт, ідентифікаційний номер.

Уявіть собі ситуацію: ви вже придбали земельну ділянку, намалювали в мріях ідеальний будинок, який на ній зведете, зібралися купувати необхідні будівельні матеріали. Але, поцікавившись, дізнаєтеся, що будівництво просто так не почати, що воно пов'язане з багатьма законодавчими вимогами і адміністративною тяганиною.

Лякає сама думка про те, скільки часу доведеться витратити, щоб розібратися і отримати всі необхідні документи... В цьому випадку вам на допомогу завжди готові прийти професіонали з компанії ТЕДО.

Вже понад сім років ми допомагаємо нашим клієнтам оформити документи на будівництво, що необхідні для зведення об'єктів будь-якого класу складності.

Навіщо потрібен дозвіл на будівництво

Дозвіл на будівництво в Україні гарантує абсолютну законність дій як у випадку спорудження дачі на придбаній вами земельній ділянці, так і при зведенні багатоквартирного будинку компанією-забудовником.

Крім того, отримання дозволу на будівництво істотно спростить процес взяття кредиту на будівництво в банку, а також допоможе у разі виникнення розбіжностей з сусідами, оскільки закон буде на вашому боці і всі спірні питання вирішаться легко і безболісно.

Таким чином, дозвіл на будівництво об'єкта – це визначений будівельними нормами та законодавчими актами пакет документів, необхідний для реалізації тих чи інших завдань, пов'язаних як з будівництвом нової нерухомості, так і з реконструкцією або переплануванням вже існуючої.

Як отримати дозвіл на будівництво в Києві та Київській області

Видача дозволу на будівництво здійснюється Державною архітектурно-будівельною інспекцією України (ДАБІ).

Його форма залежить від виду і розміру конструкції, яку планується побудувати або реконструювати.

Зазвичай, оформлення дозволу на будівництво в ДАБК не є простим процесом, оскільки пов'язане з багатьма формальностями.

Вам необхідно зібрати передбачені правилами документи для отримання дозволу на будівництво, стояти в чергах для їх подачі та чекати на результат.

Переваги отримання дозволу на будівництво в компанії ТЕДО

Однак, якщо ви хочете витратити мінімум часу та зусиль, вам варто просто звернутись за допомогою в компанію ТЕДО. Достатньо кількох хвилин для того, щоб зателефонувати або написати нам і замовити дозвіл на будівництво в Києві та Київській області.

Наші фахівці зможуть надати вам будь-яку інформацію з цього питання, запросять вас у офіс для підписання контракту, та запропонують зручні умови оплати. До того ж, ми допоможемо оформити дозвіл на будівництво, ціна якого не стане занадто обтяжливою для вашої кишені.

Аргументи на користь отримання

Насамкінець, слід нагадати, що відсутність дозволу на будівництво будинку може спричинити притягнення до адміністративної відповідальності та накладення штрафів, а також унеможливлює повноцінне володіння і розпорядження вашою нерухомістю. Ці аргументи свідчать на користь того, щоб оформити дозвіл на будівництво і уникнути прикрих неприємностей.