Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Технічні умови

Ніхто поставить під сумнів той факт, що безпека будівлі або споруди – визначальний критерій при плануванні й розробці проекту. Саме тому технічні умови на будівництво мають велике значення, адже саме вони гарантують довговічну експлуатацію будинку та його підключення до інженерних мереж.

Отримання технічних умов – це перший крок у процесі будівництва, оскільки тільки на їх підставі можна починати проектування, розробляти генеральний і детальний план, в цілому займатися оформленням будівництва. Таким чином, технічна документація являє собою перелік вихідних даних, вимог до інженерного забезпечення об'єкта будівництва, який включає розрахункові параметри об'єкта, як, водо-, енерго-, газо - і теплопостачання, системи освітлення, каналізації, телефонізації, пожежної та техногенної безпеки та інші.

Варто відзначити, що на сьогодні в Україні не існує єдиного нормативно-правового акту, який би врегульовував порядок реєстрації технічних умов на будівництво. Єдиним документом, пов'язаних з цією сферою, є Наказ Міністерства Оборони № 771, який встановив процедуру розробки технічних умов на будівництво в частині узгодження параметрів пожежної та техногенної безпеки. Тим не менш, місцеві органи влади при узгодженні будівельної документації ці умови вимагають, так що нікуди від них не дітися.

Оформлення технічних умов у Києві та Київській області – досить трудомістка процедура. Пакет документів, який подається в органи виконавчої влади, повинен повністю відповідати умовам і правилам експлуатуючих організацій, законодавчим нормам, цілям замовника щодо забудови земельної ділянки, містити дійсну інформацію та обґрунтовані вимоги до зводяться об'єктів. Крім того, доведеться чекати 15, а то і 30 днів, поки ваша заявка буде розглянута. Але є й приємний момент: якщо вже технічні умови одержати вдалося, то вони будуть дійсні до кінця будівництва.

Компанія ТЕДО пропонує вам свої послуги, скориставшись якими ви заощадите час і позбавитеся від необхідності оббивати пороги комунальних служб, а також зведете ймовірність невдачі до нуля. Ми розробляємо технічні умови у Київській області, і наші фахівці зроблять такі розрахунки, які гарантовано позбавлять вас від неприємних сюрпризів з підключенням комунікацій. Крім того, ми постараємося зробити вимоги до підключення максимально реалізуються на практиці, намагаючись якомога краще адаптувати їх до початкових умов.

Для того щоб замовити технічні умови в Києві в нашій компанії, достатньо лише зателефонувати нам по телефону, вказаному в розділі «Контакти» на сайті, або ж написати на нашу електронну адресу. ТЕДО робить все можливе для зручності своїх клієнтів, тому домовитися про місце і час зустрічі, умови надання послуги, терміни і форми оплати зовсім не складе праці. Ми гарантуємо, що раз попрацювавши з нашою компанією, познайомившись з професіоналами, які в ній працюють, ви захочете звертатися до нас ще не раз.