Технічні умови

Ніхто поставить під сумнів той факт, що безпека будівлі або споруди – визначальний критерій при плануванні й розробці проекту. Саме тому технічні умови на будівництво мають велике значення, адже саме вони гарантують довговічну експлуатацію будинку та його підключення до інженерних мереж.

Отримання технічних умов – це перший крок у процесі будівництва, оскільки тільки на їх підставі можна починати проектування, розробляти генеральний і детальний план, в цілому займатися оформленням будівництва. Таким чином, технічна документація являє собою перелік вихідних даних, вимог до інженерного забезпечення об'єкта будівництва, який включає розрахункові параметри об'єкта, як, водо-, енерго-, газо - і теплопостачання, системи освітлення, каналізації, телефонізації, пожежної та техногенної безпеки та інші.

Розробка технічних умов на будівництво та їх узгодження в Києві та Київській області

Варто відзначити, що на сьогодні в Україні не існує єдиного нормативно-правового акту, який би врегульовував порядок реєстрації технічних умов на будівництво. Єдиним документом, пов'язаних з цією сферою, є Наказ Міністерства Оборони № 771, який встановив процедуру розробки технічних умов на будівництво в частині узгодження параметрів пожежної та техногенної безпеки. Тим не менш, місцеві органи влади при узгодженні будівельної документації ці умови вимагають, так що нікуди від них не дітися.

Оформлення технічних умов у Києві та Київській області – досить трудомістка процедура. Пакет документів, який подається в органи виконавчої влади, повинен повністю відповідати умовам і правилам експлуатуючих організацій, законодавчим нормам, цілям замовника щодо забудови земельної ділянки, містити дійсну інформацію та обґрунтовані вимоги до зводяться об'єктів. Крім того, доведеться чекати 15, а то і 30 днів, поки ваша заявка буде розглянута. Але є й приємний момент: якщо вже технічні умови одержати вдалося, то вони будуть дійсні до кінця будівництва.

Компанія ТЕДО пропонує вам свої послуги, скориставшись якими ви заощадите час і позбавитеся від необхідності оббивати пороги комунальних служб, а також зведете ймовірність невдачі до нуля. Ми розробляємо технічні умови у Київській області, і наші фахівці зроблять такі розрахунки, які гарантовано позбавлять вас від неприємних сюрпризів з підключенням комунікацій. Крім того, ми постараємося зробити вимоги до підключення максимально реалізуються на практиці, намагаючись якомога краще адаптувати їх до початкових умов.

ЯК ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ТЕХНІЧНИХ УМОВ ТА ЇХ УЗГОДЖЕННЯ

Для того щоб замовити технічні умови в Києві в нашій компанії, достатньо лише зателефонувати нам по телефону, вказаному в розділі «Контакти» на сайті, або ж написати на нашу електронну адресу. ТЕДО робить все можливе для зручності своїх клієнтів, тому домовитися про місце і час зустрічі, умови надання послуги, терміни і форми оплати зовсім не складе праці. Ми гарантуємо, що раз попрацювавши з нашою компанією, познайомившись з професіоналами, які в ній працюють, ви захочете звертатися до нас ще не раз.