Геодезія

Геодезія ділянки: вартість

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 3500 грн Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

На початку будівельних робіт або при купівлі земельної ділянки Вам обов'язково знадобляться послуги геодезиста. Адже місцевість потрібно ретельно дослідити, перш ніж вибрати місце, де зводити фундамент. А геодезія ділянки прояснить, чи дійсно кордону відповідають плану або, у разі потреби, встановить ці межі.

Не варто недооцінювати важливість геодезичних робіт у будівництві. Коли їх провели грамотні і досвідчені фахівці, Ви зможете розробити оптимальний проект, спираючись на дані щодо характеру місцевості, її цільового призначення і масштабу. Крім того, геодезія земельної ділянки дозволить виявити ухил, який неможливо помітити без відповідних замірів і обладнання.

Якщо Ви хочете замовити послуги ландшафтного дизайнера, знайте, що без топографічної карти він не візьметься за завдання. А це – теж геодезичні роботи. Топозйомка – це картографічний план місцевості і її рельєфу, з розташованими там будівлями і спорудами. Такі послуги геодезії в Києві та Київській області потрібні, коли необхідно скласти генеральний план, оновити карту території, розробити робочі креслення, створити інженерний геодезичний план, а також для згаданих вище ландшафтних послуг.

Якщо Ви плануєте придбати або орендувати земельну ділянку, Вам не обійтися без геодезичних і топографічних робіт. Вони дадуть Вам повне уявлення про місцевість і можливість її використовувати. Вирішивши провести геодезію ділянки, Ви отримаєте інформацію, де краще здійснювати монтаж поверхневих та підземних комунікаційних систем. Інакше Ви ризикуєте допустити помилки в цьому важливому етапі будівництва.

Компанія ТЕДО вже багато часу займається інженерно-геодезичними, топографічними, кадастровими та маркшейдерськими роботами. Професіонали нашої компанії проведуть інженерно-геодезичні вишукування для потенційних покупців ділянки, його власників, майбутніх забудовників.

Ми прийдемо Вам на допомогу, коли:

  • Геодезичні послуги в Києві потрібні для будівельного процесу;
  • Необхідно розбити ділянку на кілька або, навпаки, об'єднати в один;
  • Документи на ділянку не містять інформації про її межі;
  • Геодезія ділянки в Київській області потрібно для судового розгляду;
  • Для отримання дозволу від регулюючих органів на забудову, передачу у спадок, дарування, продаж.

У нас Ви можете замовити геодезію ділянки, топографічну карту, кадастрову зйомку. Наші фахівці забезпечені сучасним обладнанням і програмним забезпеченням. При цьому ціна на геодезію ділянки в нашій компанії не вища середньої на ринку, а результат перевершить Ваші очікування.

В спектр топографічних робіт входять карти всіх масштабів: від дрібних (1:25000 і менше) до великих (1:1000, 1:2000). Нас не збентежить ні складність рельєфу, ні важкодоступність підземних комунікацій. Ми складемо детальний і точний план, і це анітрохи не підніме вартість геодезії ділянки.

Звертайтеся в нашу компанію, і ми точно перенесемо в натуру межі земельної ділянки, після чого видамо Вам відповідний акт. Ми володіємо необхідними дозволами та сертифікатами для проведення геодезичних робіт будь-якого виду.