Технічне обстеження об'єктів

Технічне обстеження об'єкта: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
 • від 5000 грн
 • 1 тиждень
  • Правовстановлюючі документи на нерухомість;
  • Технічний паспорт;
  • Паспорт та ідентифікаційний код власника.

  Технічне обстеження будівель проводиться для визначення поточного технічного стану конструкцій будівлі або споруди, виявлення дефектів, з'ясування експлуатаційних якостей конструкцій; а також прогнозування їх поведінки в майбутньому.

  Обстеження будівельних конструкцій – це огляд будівлі, під час якого визначаються і оцінюються ушкодження у несучих і огороджувальних конструкціях, з наступним формуванням висновків щодо надійності та придатності цієї споруди до експлуатації. В процесі обстеження стану будівлі проводитися його зовнішній огляд, фотографуються видимі дефекти, створюється обмірні креслення, а також вилучаються зразки для їх подальшого лабораторного дослідження.

  Крім бажання упевнитися в безпеці будівлі технічне обстеження конструкцій в деяких випадках є обов'язковою процедурою, передбаченою законодавством. Воно знадобитися, наприклад, при узаконенні самовільного будівництва, переплануванні чи реконструкції приміщень і будівель, зміну цільового призначення нерухомості, капітальному ремонті та багатьох інших операціях з нерухомим майном.

  Обсяг і характер з'ясування технічного стану конструкцій залежить від мети, для якої воно здійснюється. Наприклад, після руйнувань природного або техногенного характеру потрібна оцінка завданої шкоди, можливість використовувати споруду надалі і обсяги робіт по відновленню. Якщо ж ви плануєте прибудувати мансарду, то технічне обстеження об'єкта обов'язково включає перевірку стану фундаменту і можливість здійснення такого перепланування в цілому.

  Технічне обстеження об'єктів у Києві та Київській області

  Як бачите, обстеження технічного стану об'єкта в Києві та Київській області, та й не тільки в цій місцевості – питання комплексне, що включає при цьому значну варіативність його рішення. Саме тому без допомоги фахівця тут не обійтися. Компанія ТЕДО пропонує вам свої послуги в цій сфері, адже саме у нас працюють тільки професіонали, і ми володіємо необхідним досвідом.

  Технічне обстеження конструкцій у Києві та Київській області може і повинно виконуватися тільки сертифікованим інженером, і в нас ви зможете ознайомитися з усіма дозволами, перш ніж замовити послугу. Наступним етапом стане виїзд на об’єкт для проведення візуальних або інструментальних досліджень. За результатами обстеження складається акт технічного обстеження об'єкта Київ, в якому відображено отримані дані і формулюються рекомендації щодо подальшої експлуатації будівлі.

  Як час, так і вартість обстеження технічного стану будівель Києва, проведеного представниками нашої компанії, залежить від площі приміщень, які потребують оцінці, і наявності важкодоступних або аварійно-небезпечних місць. У будь якому разі ми постараємося зробити все якомога швидко і практично, щоб мінімізувати ваші витрати, адже ТЕДО дбає про своїх клієнтів і робить все можливе, щоб ви хотіли звертатися за нашими послугами в майбутньому.