Узаконення прибудови: вартість
ВАРТІСТЬ |
---|
договірна |
Щоб збільшити площу власного житла, люди часто роблять добудови різного типу. Одним вони потрібні, щоб провести в будинок комунікації, наприклад, водопровід або газ, що вимагають додаткової площі для встановлення відповідного обладнання. Іншим необхідні нові кімнати для покращення умов проживання у зв'язку зі збільшенням сім'ї і зміною кількості мешканців. А комусь потрібна прибудова у вигляді веранди або тераси, щоб захистити свій дім від таких природних явищ як вітер, дощ, сніг або холоді.
Яку б мету ви не ставили перед собою, зводячи нові приміщення в будинку, ви повинні чітко усвідомлювати, що доведеться витратити чимало часу, щоб пройти процедуру узаконення прибудови.
Як узаконити прибудову в Києві та Київській області?
Перш ніж починати які-небудь дії, пов'язані з прибудовами, необхідно отримати дозвіл та затверджений проект. В іншому випадку у вас не буде права власності на нову частину свого будинку. А це означає також позбавлення права розпоряджатися нею на власний розсуд. Більше того, суд може зобов'язати вас знести побудоване за власний рахунок. У ваших інтересах зробити все необхідне, щоб узаконити прибудову до приватного будинку, квартири чи іншої будівлі. Виконуючи будь-які будівельні роботи, ви повинні орієнтуватися на ДБН (державні будівельні норми): 2 Ст..2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення"; ДБН Ст. 3.2-2-2009 "Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт"; ДБН А. 2.2-3-97 "Склад, порядок, розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва". А щоб оформити прибудову у Києві, мешканцям столиці варто ознайомитись з «Правилами забудови м. Києва» і законом «Про столицю України – місто-герой Київ».
Узаконення прибудови: що потрібно знати
Якщо ваша прибудова не капітального характеру, то особливих проблем з її оформленням не виникне. Що стосується капітальних прибудов, то всі вони повинні відповідати стандартам, встановленим для реконструкції будинків. Як правило, більшість власників нерухомісті спочатку проводить будівельні роботи, а потім вже починає оформляти їх. Часто домовласники відкладають це питання до останнього, оскільки узаконення самовільної прибудови досить довга і складна процедура.
Як же все-таки узаконити прибудову Київ? Абсолютно точно можемо сказати, що без кваліфікованої юридичної допомоги зробити це дуже непросто. Необхідно знати, які документи підготувати, в які органи звертатися. Професійна консультація по узаконенню прибудови є елементарною необхідністю, оскільки правова сфера містить у собі ряд тонкощів, розібратися в яких самостійно доволі складно. Своєчасна юридична консультація допоможе вам уникнути настання критичних обставин. Професіоналізм співробітників компанії ТЕДО − це гарантія швидкого і позитивного результату.
Щоб уникнути затягувань і відмов, які можуть виникнути в процесі узаконення, юристи з узаконення прибудов візьмуть на себе всю необхідну роботу, чітко дотримуючись встановлених державою норм і правил.
Потрібно узаконити прибудову в Києві, Київській області? Звертайтеся в компанію ТЕДО!
ТЕДО надає юридичні послуги з узаконення прибудов у Києві та Київській області.
За наявності прибудови до приватного будинку, яку необхідно узаконити, звертайтеся в нашу юридичну компанію, і отримаєте висококваліфіковану консультацію з питань збору всієї необхідної документації, оформлення об'єкта в державних установах та інстанціях, а також оформлення прав на експлуатацію.