Консультація з узаконення перепланування

Консультація з узаконення перепланування: вартість

ВАРТІСТЬ

безкоштовно

Найчастіше питання щодо приведення перебудови у відповідність до законодавчих вимог, тобто узаконення перепланування, виникає після того, як ремонт завершено. Мало хто замислюється про необхідність оформити перепланування приміщень перед початком робіт.

Разом з тим, неоформлене перепланування завжди загрожує ризиками та проблемами в майбутньому. Зокрема, узаконити перепланування в Києві та Київській області потрібно для того, щоб отримати право розпоряджатися нерухомістю – мати можливість її продавати, дарувати або отримати позику в банку. Крім того, власники приміщень, що відкладають питання узаконення «на потім», можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності. Врешті-решт, відомі прецеденти, коли суд може зобов'язати власника повернути квартиру у попередній стан.

Узаконити перепланування Київ можна через відповідні органи, але цей процес вимагає багато часу та зусилль. Щоб не прирікати себе на бюрократичну тяганину, пропонуємо вам звернутися в компанію ТЕДО, яка з легкістю вирішить питання узаконення перепланування вашого приміщення за розумною ціною. Якщо ви звернетеся до наших фахівців за безкоштовною консультацією з цього питання, ви обов'язково отримаєте кваліфіковану допомогу.