Проекти будинків, котеджів

Проекти: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ

 • від 35 грн/м2

 • від 1 тижня

  Після того, як власник земельної ділянки вирішує звести на ньому котедж або заміський будинок, або будь-яку іншу будівлю, він так чи інакше постане перед вибором: готові проекти будинків, які сьогодні можна знайти практично в одну мить, завдяки інтернету, або ж індивідуальне проектування? Обидва варіанти мають як незаперечні плюси, так і ряд недоліків, які будуть коротко сформульовані нижче.

  Проекти будинків, котеджів у Києві та Київській області

  Почнемо з того, які переваги ви отримаєте, якщо зважитеся купити проект будинку під ключ. В першу чергу слід сказати, що як вибір компаній, які займаються продажем проектів будинків, так і варіанти, які вони можуть запропонувати, вельми і вельми різноманітні, тому шанси знайти щось дійсно стоять великі.

  Типові проекти будинків (готові проекти або проекти під ключ)

  Далі, якщо вам потрібен проект будинку, ціна якого мінімальна, то ваш вибір повинен лягти на готовий план, так як вартість їх на порядок нижче. У зв'язку з грошовими питаннями слід також згадати, що купуючи типові проекти будинків, котеджів, дач, ви заздалегідь зможете оцінити точний обсяг майбутніх витрат на будівництво. Нарешті, незаперечною перевагою такого варіанту є швидкість, так як почати зводити своє житло і вселитися в нього можна в максимально стислі терміни.

  Індивідуальні проекти будинків

  У разі якщо оригінальність та втілення всіх своїх задумів і бажань щодо майбутнього житла для вас є пріоритетом, то індивідуальні проекти будинків - це ваше рішення. Звичайно, цей спосіб далеко не найдешевший, але що може зрівнятися з унікальним статусним дизайном, який легко виділить ваш будинок серед типових і одноманітних будівель? Такі проекти, ціна яких хоч і висока, але виправдана з точки зору зручності та її відповідності потребам конкретно вашої родини, розробляються досить довго, що є, по суті, їх головним недоліком.

  Продаж готових, індивідуальних проектів будинків (Київ, Київська область)

  Незалежно від того, який з підходів до будівництва ви оберете, компанія ТЕДО надасть вам послуги в цій сфері. У нас ви зможете купити проект будинку Київ, замовити індивідуальне проектування, а також отримати консультацію з будь-яких питань щодо нерухомості.

  У нас ви можете замовити проект будинку, який ми постараємося підготувати в якомога коротші терміни. Архітектори, конструктори та інженери у тісній співпраці з вами реалізують всі ваші побажання щодо архітектурного стилю і наповнення, зроблять ваш будинок дійсно затишним і розкішним.

  Проекти комерційної нерухомості та проекти складських приміщень

  Також ми маємо широку базу проектів під ключ, ціни яких починаються з мінімальних і зможуть підійти для будь-якого бюджету. Наш менеджер допоможе вам врахувати всі нюанси і обрати варіант, що відповідає вашим запитам і побажанням. Крім того, ми можемо створити не тільки житловий будинок, але також пропонуємо проекти комерційної нерухомості та проекти складських приміщень, завдяки яким зручність ведення бізнесу та його рентабельність можуть істотно зрости.

  ТЕДО піклується про своїх клієнтів і намагається максимально спростити співпрацю для зручності замовників. Вам достатньо зателефонувати нам або написати на електронну пошту, і вже незабаром відбудеться зустріч у нашому офісі або у вас на об'єкті у Києві або області, в залежності від вашого бажання. Крім того, ви отримаєте консультацію і зможете розглянути проекти будинків, навіть якщо нічого не замовляєте. Ну а якщо ви все ж зважилися купити проект будинку, то, як для індивідуального, так і для готового варіанту ми укладемо договір, передбачивши в ньому зручні способи оплати (включаючи оплату частинами).

  Ви будуєте нерухомість – ми відповідаємо за ваш спокій!