Консультація з переведення нерухомості в нежитловий фонд

Консультація щодо переведення в нежитловий фонд: вартість

ВАРТІСТЬ

безкоштовно

Переведення нерухомості в житловий фонд у Києві та Київській області здійснюється в порядку, установленому місцевою владою. Саме органи місцевого самоврядування уповноважені вирішувати це питання. Питаннями переведення житлових приміщень у нежитлові і навпаки займаються спільно виконавчий комітет міської ради та міжвідомчі комісії, створені при районних державних адміністраціях.

Переведення нерухомості в нежитловий фонд у Києві та Київській області

Плануючи переведення квартири в нежитловий фонд в Києві, в першу чергу слід переконатися, що її призначення в принципі може бути змінено. Для цього квартира повинна розташовуватися на підвальному, напівпідвальному, цокольному рівні, на першому поверсі будівлі (або на другому поверсі, якщо перший поверх вже віднесений до нежитлового фонду) і існує можливість організації окремого входу.

Якщо приміщення відповідає описаним вище умовам, можна починати збирати документи для переведення в нежитловий фонд. В їх число входять різноманітні довідки та згоди від ЖЕКу, ОСББ і сусідів, проект реконструкції входу, правовстановлюючий документ на нерухомість тощо. Перелік документів визначається окремо для кожного регіону України.

Слід також зазначити, що у випадку, якщо потрібно перевести в нежитлове приміщення квартиру, розташовану в будинку, що є пам'яткою архітектури або об'єктом культурної спадщини, порядок отримання дозволів ускладнюється. Тут необхідно проведення комплексної експертизи, оформлення додаткових документів і затвердження проекту в органах охорони культурної спадщини.

Таким чином, переведення приміщення – це процес, який має безліч особливостей і вимагає спеціальних знань. Саме тому без консультації з переведення нерухомості у нежитловий фонд тут не обійтися. Компанія ТЕДО, професіонал у цій сфері, надасть вам таку консультацію абсолютно безкоштовно! Ми розповімо про те, які документи знадобляться і в яких органах їх можна отримати, як максимально прискорити цей процес і уникнути будь-яких негараздів, зорієнтуємо з приводу цін, щоб ви отримали послугу переведення в нежитловий фонд, вартість якої буде відповідати ринковій, а також відповімо на будь-які ваші питання.

Переведення нерухомості в житловий фонд

Крім того, ми можемо здійснити і зворотну процедуру, тобто переведення в житловий фонд, і надаємо консультації з цього питання. Фахівці пояснять, що саме входить у житловий фонд, які його види існують, яким вимогам повинно відповідати приміщення, щоб мати можливість стати житловим, які документи для цього потрібні, якими нормативними актами регулюється ця процедура і т. д.

Ви можете звернутися в нашу юридичну компанію, якщо вам необхідний переклад в нежитловий фонд Київ, написавши нам електронного листа або зателефонувавши по телефону, який можна знайти на сайті ТЕДО. Ми домовимось про зустріч в той час і в тому місці, яке буде найбільш зручним саме для вас. У разі, якщо після консультації ви вирішите скористатися нашими послугами, ми підпишемо договір, вказавши в ньому зручний для вас спосіб оплати. Ми зробимо все від нас залежне, щоб клієнт залишився задоволений і звертався до нас у разі виникнення потреби.