Присвоєння кадастрових номерів

Присвоєння кадастрового номера: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 7000 грн Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

Кадастровий номер представляє собою унікальну комбінацію цифр і знаків, яка присвоюється Вашій земельній ділянці. Вона виглядає як справжній шифр, в якому елементи розділяються двокрапкою: «ХХХХХХХХХХ: ХХ: ХХХ: ХХХХ». Даний ідентифікатор є безстроковим і призначається тільки раз. Нове присвоєння кадастрового номера відбувається лише тоді, коли ділянку розділили або об'єднали з іншою.

Присвоєння кадастрових номерів у Києві та Київській області

Цей унікальний номер потрібен при операціях, пов'язаних з передачею прав власності. Наприклад, кадастровий номер ділянки знадобиться, коли Ви хочете приватизувати або продати наділ, а також змінити його цільове призначення. Ще він необхіден, якщо Ви володар держактів (так званих «жовтих»), оформлених до 2003 року.

Щоб отримати кадастровий номер земельної ділянки, Вам слід замовити для нього технічну документацію у землевпорядній організації. На цьому етапі радимо звернутися до компанії ТЕДО. У наші послуги з оформлення кадастрового номера Київ входить розробка наступних документів:

  • кадастровий план земельної ділянки;
  • технічне завдання для складання правовстановлюючих документів на ділянку;
  • копія заяви власника ділянки, який бажає отримати кадастровий номер землі в Києві та Київській області;
  • геодезична і кадастрова зйомка земельної ділянки;
  • пояснювальна записка;
  • акт погодження меж;
  • при приватизації – стверджувальне рішення місцевого органу влади;
  • перелік обмежень прав на ділянку.

Як присвоїти кадастровий номер

Ми не тільки готуємо і розробимо дані документи для присвоєння кадастрового номера, а й створимо електронний обмінний файл xml або in4. В ньому записується повна інформація про земельну ділянку та її власника.

Оформлення кадастрового номера земельної ділянки завершується тим, що місцеве управління Держземслужби передає Ваші документи у відділ земельного кадастру. Якщо претензій немає, регулятор присвоює бажаний номер, і з цього моменту Ваш наділ отримує ідентифікацію.

Строки присвоєння кадастрового номера залежать від якості технічної документації та повноти всього пакету дозвільних документів. Наша компанія докладе всі сили, щоб номер був отриманий як можна швидше. Для цього фахівці ТЕДО задіють свій досвід і майстерність, щоб державні органи без тертя прийняли Вашу заявку.

На присвоєння кадастрового номера вартість можуть впливати додаткові довідки, які часто запитують інстанції. Наприклад, послуга перевірки обмінного файлу, до якої потрібно отримати квитанцію.

Хочете оформити кадастровий номер у Києві та Київській області, без бюрократії і зайвого головного болю? Звертайтеся до нас, телефонуйте або приходьте в офіс! Ми розповімо Вам про всі нюанси присвоєння номера в ході безкоштовної консультації, допоможемо зі збором документів. Компанія ТЕДО в найкоротші терміни добуде для Вас унікальний ідентифікатор, який відкриє дорогу для багатьох операцій з Вашою земельною ділянкою.