Реєстрація документів на право власності

Реєстрація документів на право власності: ціна, строки, документи

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 • від 2500 грн

 • 1 тиждень

  • Правовстановлюючі документи (оригінал);
  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер власника;
  • зареєстрована Декларація про готовність об'єкта до експлуатації (оригінал);
  • Технічний паспорт БТІ (оригінал);
  • довідка про присвоєння поштової адреси.

  Реєстрація права власності – обов’язкова операція, що здійснюється для узаконення факту володіння нерухомістю. Процедура передбачає копіткий збір документів та спілкування з державними установами. Розумна альтернатива – довірити оформлення права власності на квартиру професіоналам.

  Реєстрація документів на право власності в Києві та Київській області

  Розберемо кожну ситуацію, коли Вам потрібно узаконити свої права на нерухомість. Найпопулярніший випадок – приватизація житла. Реєстрація власності регулюється низкою законодавчих актів і здійснюється місцевими або державними організаціями. Тривалість і складність процедури залежить від об'єкта. Наприклад, оформлення права власності на ділянку займе не стільки часу, як квартири або будинку.

  Також потрібно враховувати площу нерухомості. Є визначені законом ліміти на сім'ю, що приватизуються безоплатно. Якщо Ви перевищили ці обмеження, на оформлення права власності ціна буде більше з урахуванням додаткових квадратних метрів.

  Чому приватизацію краще довірити професіоналам? Реєстрація будь-якого об’єкту має свої тонкощі, про які знають далеко не всі власники нерухомості. Крім того, доведеться збирати цілий стос документів, необхідних для приватизації.

  Наша компанія прийде на допомогу і в разі, коли Ви втратили документ, що посвідчує право власності на квартиру. Наші фахівці порадять, як відновити право власності на нерухомість. Ми досконало знаємо, як практичніше замінити той чи інший документ дублікатом. Будьте впевнені, Ваш повторне оформлення права власності в Київській області буде організовано якнайкращим чином!

  Тож відставити паніку – ТЕДО надасть Вам надійну юридичну допомогу!

  Оформлення спадщини – тонка процедура, з якою бажано не затягувати. Інакше право власності на будинок, який Вам хочуть передати, можуть оскаржити протягом півроку інші родичі. Перелік документів залежить від способу спадкування: за заповітом або за законом.

  Компанія ТЕДО дозволить вирішити спадкові спори в Вашу користь. Вартість послуги залежить від ситуації.

  Ще одне актуальне питання – необхідність зареєструвати документи на право власності. Завдяки тому, що ми постійно маємо справу з регуляторами, а правові норми знаємо досконало, то дана послуга буде виконана максимально швидко. Оформлення свідоцтва про право власності на квартиру, гараж, будинок або дачу без перешкод буде занесене до реєстру.

  Чому реєстрацію документів на право власності краще замовити в ТЕДО

  Одна з переваг ТЕДО – деякі послуги з оформлення права власності ми надаємо безкоштовно. Так, ми безоплатно консультуємо наших клієнтів, детально розбираючись у кожному конкретному випадку оформлення права власності в Києві.

  Наша компанія підкаже, як отримати право власності в Києві та Київській області. Нас не збентежить нестандартний кейс, наприклад, необхідність зняти заборону з відчуження майна. Замовляйте наші послуги або звертайтеся за безкоштовною консультацією!