Топозйомка земельної ділянки

Топозйомка земельної ділянки: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 3500 грн Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

Топозйомка земельної ділянки – це її план, складений в ході геодезичних робіт. На ньому відображається рельєф місцевості, її елементи (будівлі, рослинність), комунікації під землею і над нею (каналізація, тепло - та електромережі, дороги). Топозйомка ділянки може проводитися як до початку будівельних робіт, так і після і під час них.

Топозйомка земельної ділянки у Києві та Київській області

Дана послуга потрібна в багатьох випадках:

  • для проектування;
  • топографічна зйомка земельної ділянки перед його приватизацією або розділом;
  • для продовження оренди;
  • для створення цифрової моделі місцевості;
  • для визначення площі ділянки, перепадів і висот на ньому;
  • виконання топозйомки перед організацією руху транспорту;
  • для ландшафтного дизайну;
  • перед здачею будівельного об'єкта в експлуатацію;
  • для визначення охоронних зон у стратегічних об'єктів.

Де замовити топозйомку земельної ділянки?

Замовити топозйомку ділянки варто у тих фахівців, які надають широкий комплекс послуг у цьому напрямку. Наприклад, наші фахівці перед виїздом вивчать всі наявні матеріали по цій території. На місці, вже спланувавши свої дії, вони справлять розбивку геодезичної мережі. Наші геодезисти виконають топозйомку земельної ділянки в Києві та Київської області, незважаючи на щільну забудову або кількість зелених насаджень – для цього у них є спеціальні методики і висококласне обладнання.

Процес включає два етапи: польовий і камеральний. Спочатку проходить огляд території, встановлюються опорні пункти, і здійснюється безпосередньо топографічна зйомка. Під час камерального етапу інженер-кресляр, взявши за основу отримані дані, складає карту. Компанія ТЕДО може передати її в паперовому або в електронному вигляді.

Найпопулярніший масштаб для топозйомки – 1:1500. В цілому, масштабність залежить від кінцевої мети. Ви можете замовити послуги топозйомки земельної ділянки в Києві та Київській області дрібного, середнього та великого масштабу.

Вартість топозйомки земельної ділянки

Для топозйомки земельної ділянки вартість визначається рядом факторів. Це терміновість робіт, складність рельєфу, щільність забудови, спосіб оплати, місце розташування, наявність водойм і т. д. Зателефонуйте нам або приходьте в офіс, і ми постараємося, щоб топозйомки земельної ділянки ціна вийшла для Вас прийнятною.

Також ми пропонуємо додаткові послуги до топографічної роботи. Це узгодження геодезичної документації з державними органами; дослідження грунту на міцність для вивіреного закладення фундаменту; фасадна зйомка перед проектуванням конструкцій.

Ми володіємо необхідними ліцензіями, обладнанням та сертифікатами на нього, щоб надавати якісні послуги топозйомки земельних ділянок у Києві та Київській області. У нас працюють досвідчені та висококваліфіковані фахівці, які вміють застосовувати інноваційні технології на благо клієнта.

Звертайтеся в ТЕДО, і Ви отримаєте відмінне топографічне дослідження. Воно помітно полегшить Вам проектування або отримання дозволу для будівельних робіт. Адже наші карти складають так, що регуляторам залишається лише їх підписати або поставити печатку.