Об'єднання нерухомості

Об'єднання нерухомості: вартість

ВАРТІСТЬ
договірна

Об'єктами нерухомості є квартири, приватні будинки, дачі, майнові комплекси, СТО, склади і т. д. в загальному – житлові та нежитлові об'єкти. Окремим питанням тут виступає такий об'єкт нерухомості, як земля. Маючи в своєму розпорядженні той чи інший вид нерухомості, власники надходять з ним так, як вважають за потрібне: виробляють поділ чи об'єднання нерухомості, тобто перетворюють нерухомість в відповідності з власними інтересами і смаками, не втрачаючи при цьому права власності на ті об'єкти.

Так, об'єднуючи об'єкти нерухомості, власник спочатку повинен провести його технічний та кадастровий облік, зареєструвати право на нього. Це означає, що необхідно провести процедуру оформлення об'єднання нерухомості. Постане необхідність ознайомитися з Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», а також Постановою КМ України №703 від 22.06.2011 р., якими регулюється порядок і процедура реєстрації права власності на об'єкти нерухомості, оскільки всім новоствореним об'єктам повинні бути присвоєні нові кадастрові номери.

Об'єднання нерухомості у Києві та Київській області

Згідно ст. 19 вищевказаного Закону, щоб зареєструвати права власності на нерухоме майно, необхідно зібрати наступний пакет документів:

  • нотаріальна заява (клопотання) про поділ (об'єднання) земельних ділянок;
  • копія державного акта на землю;
  • копії паспортних даних та ідентифікаційного коду (для фізичних осіб);
  • нотаріально посвідчена копія свідоцтва про реєстрацію, статуту, копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій.

Як видно, робота не з легких. Затратити потрібно не тільки час, багато сил, здоров'я і грошей. Потрібно ще й розбиратися у тонкощах юриспруденції. У вас є можливість отримати консультацію по об'єднанню нерухомості і в телефонному режимі, і безпосередньо зустрівшись з нашими юристами в офісі компанії або на об'єкті вашої нерухомості.

Всі хочуть, щоб їх інтер'єр був сучасним, світлим і просторим. Саме тому характерною рисою сучасних будинків і квартир є відкриті, суміщені приміщення. Кухня об'єднується з їдальнею, кабінет стає частиною вітальні, між спальнями з'являється відкрита гардеробна... Це ситуації, при яких виникає потреба об'єднати два приміщення в одне. Звичайно ж, з'являються і питання, пов'язані з таким процесом: можливо здійснити таке об'єднання, якщо так, то як його реалізувати, чи потрібна при цьому реєстрація і т. д. і т. п. Компанія ТЕДО відповість на всі питання, що цікавлять вас, і надасть висококваліфіковану допомогу у справі будь-якої складності.

Для того щоб об'єднати приміщення, необхідно визначити межі нових приміщень, оформити технічний план приміщень, державний кадастровий облік приміщень та державна реєстрація права на нові приміщення.

Ведення бізнесу часто передбачає операції з нерухомістю. Наважуючись на будь-які перетворення вашої нерухомості, які цілі ви б не переслідували: бізнес або просто поліпшення житлових умов, вам просто необхідно звернутися в юридичну фірму, яка візьме на себе якщо не все, то багато чого, щоб надати всіляке сприяння і допомогу в об'єднанні нерухомості/приміщень у Києві та Київській області.

Отримаєте консультацію у ТЕДО. Наші фахівці оперативно нададуть відповідь на всі необхідні питання, пов'язані з нерухомістю.