Узаконити перепланування

Узаконити перепланування: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ

договірна

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
  • Для декларації про початок будівельних робіт:
  • Правовстановлюючі документи, паспорт, ідентифікаційний номер власника, проект, наказ про авторський нагляд, наказ про технічний нагляд, договір ген.підряду.
  • Для технічного паспорта БТІ:
  • Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника, копія повідомлення про початок будівельних робіт.
  • Для декларації про готовність об'єкта до експлуатації:
  • Правовстановлюючі документи, паспорт, ідентифікаційний номер власника, копія повідомлення про початок будівельних робіт, копія технічного паспорта БТІ, довідка про пайову участь у розвитку інфраструктури міста, селища, села.
  • Для присвоєння поштової адреси:
  • Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника, копія зареєстрованої Декларації про готовність об'єкта до експлуатації, копія технічного паспорта БТІ.
  • Для реєстрації документів на право власності:
  • Правовстановлюючі документи (оригінал) , паспорт, ідентифікаційний номер власника, зареєстрована декларація про готовність об'єкта до експлуатації (оригінал), технічний паспорт БТІ (оригінал), довідка про присвоєння поштової адреси

Зважилися на перепланування чи реконструкцію свого житла? Вже бачите, як гарно, просторо, вишукано буде виглядати ваша квартира, будинок, офіс або магазин в своєму новому вигляді? У своїх мріях приймаєте гостей в чудовій гостьовій кімнаті або підписуєте важливу угоду в діловому і належному до роботи конференц-залі? Не поспішайте. Адже прямо зараз ви ризикуєте даремно витратити свій час, гроші та нерви. У чому ж справа? А в тому, що згідно з чинним українським законодавством, ви зобов'язані узаконити перепланування, яких би масштабів і складності воно не було.

Як узаконити перепланування?

Звичайно ж, з такими дрібницями, як скління балконів і лоджій або знесення старих антресолей у адміністративні органи бігти не доведеться, але більш серйозні зміни підлягають узгодженню. У число найпоширеніших змін, при проведенні яких треба оформити перепланування, входять перенесення і розбирання перегородок (у тому числі не несучих), перенесення і влаштування дверних прорізів, переустаткування тамбурів, прибудова балконів на рівні першого поверху, будь-які зміни площі та багато іншого.

Узаконення перепланування в Києві та Київській області

Парадокс в тому, що сам ремонт найчастіше можна зробити швидше, ніж узаконити перепланування приміщення. Збір папірців і підписів може тривати і рік, і півтора, або навіть більше, а крім того не завжди потрібний документ можна швидко отримати безкоштовно. Додайте сюди транспортні витрати, втрату часу і вічні суперечки в чергах, і виявиться, що для того, щоб узаконити перепланування, раціональніше звернутися за допомогою спеціалістів.

Наданням послуг, пов'язаних з узаконенням перепланування, займається компанія ТЕДО. Ми зможемо замість вас зібрати всі документи, провести узгодження перепланування у всіх інстанціях і видати вам результат – готовий документ, що підтверджує законність ваших дій і, відповідно, внесених в будівлю змін.

Все що від вас вимагається – призначити дату і час зустрічі. Для початку наші фахівці нададуть вам безкоштовну консультацію. У разі, якщо ви захочете скористатися послугою узаконити перепланування, вартість якої варіюється в залежності від регіону, району розташування будівлі і складності самого перепланування, ми укладемо договір, в якому пропишемо зручний для вас спосіб оплати (передоплата, розстрочка).

Можете бути впевнені, що, незважаючи на додаткові витрати, залучення посередників з метою узаконити перепланування квартири виправдовує себе. У першу чергу тому, що результат, як правило, гарантований, а економія часу складе від півроку і більше.

Слід також нагадати про неприємності і проблеми, а гірше того законної відповідальності, яку може спричинити за собою незаконне перепланування. Наприклад, якщо ви перенесли не несучі перегородки без узгодження, ви не зможете продати свою нерухомість. Або ж, якщо в процесі реконструкції ви порушили план протипожежного захисту чи важливі елементи конструкції, вам доведеться приводити приміщення в початковий вигляд за свій рахунок.

То ж навіщо чекати, коли почнуться проблеми? Простіше ще до початку реконструкції звернутися в ТЕДО! Однак, якщо ви не знали про необхідність узаконити перепланування будівлі, або з якихось інших причин не зробили цього, не впадайте у відчай. Краще якомога швидше звертайтеся до нас, адже з узаконенням виконаної реконструкції ми також можемо допомогти.