Присвоєння поштової адреси

Присвоєння поштової адреси: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
 • договірна
 • сесія місцевого органу
  • Копія зареєстрованої декларації про готовність об'єкта до експлуатації;
  • Копія технічного паспорту БТІ;
  • Правовстановлюючі документи на землю;
  • Паспорт та ідентифікаційний код власника.

  Присвоєння поштової адреси здійснюється з метою ідентифікації об'єктів нерухомості і є обов'язковою умовою для реєстрації права власності на нерухомість, здійснення операцій з нерухомістю і користування нею. У разі, якщо Ви є власником земельної ділянки, маєте на руках документи, що підтверджують ваші права на неї, і ви готові починати будівельні роботи, слід також переконатися, що отримано та зареєстровано адресу земельної ділянки, щоб надалі уникнути неприємних моментів.

  Присвоєння адреси в Києві та Київській області – це компетенція районних державних адміністрацій або Департаменту містобудування та архітектури. Вибір інстанції залежить від призначення будівлі: житлова це нерухомість або нежитлова.

  На жаль, чинне законодавство України не містить уніфікованої процедури присвоєння адреси об'єкту нерухомості. Від області до області і від міста до міста порядок присвоєння поштових адрес може відрізнятися і залежати від місця затвердження і вертикалі органів влади на місцях. Однак у будь-якому разі існує певна послідовність дій, якої необхідно дотримуватися, а також перелік документів для присвоєння адреси, які потрібно буде надати уповноваженому органу, щоб успішно пройти цю процедуру.

  Пакет документів у будь-якому разі буде містити заяву про присвоєння адреси власника будинку або уповноваженої ним особи. На жаль, неправильна його форма або не зазначення необхідної інформації може спричинити за собою відмову у присвоєнні поштової адреси будинку. Звичайно ж, це вкрай неприємна ситуація, адже ви, по суті, марно втратили час (враховуючи, що строк розгляду заявки може тривати до 30 днів).

  Щоб не опинитися в такій ситуації, можна звернутися в юридичну компанію ТЕДО. Професіонали, які працюють у ній, мають необхідні знання та досвід для того, щоб здійснити процедуру присвоєння адреси будинку і ділянки в Києві та Київської області. З нашою допомогою ви забудете про проблеми, пов'язані з цією процедурою, а у державних органів влади просто не буде шансів відмовити нам у видачі постанови про присвоєння поштової адреси. Чому? Тому що в штаті ТЕДО працюють тільки висококваліфіковані юристи, у яких великий досвід роботи в даній сфері. Звертаючись до нас, ви отримуєте повний спектр послуг з присвоєння адреси об'єкту і гарантію повної відповідності законодавчим нормам всіх оформлюваних нами документів.

  Крім професіоналізму безпосередньо у вирішенні юридичних питань ми також можемо пишатися клієнтоорієнтованим сервісом і створенням найкомфортніших умов співпраці. У разі потреби ми виїдемо на об’єкт для попередньої консультації та зафіксуємо в договорі зручний для конкретного клієнта спосіб оплати.

  Отже, якщо будівництво нового будинку ось-ось буде закінчено, і це нова будівля стане не просто будинком, а перетвориться на житло, для щасливого власника прийшла пора зайнятися питанням присвоєння поштової адреси. З цим ми нагально рекомендуємо звертатися в компанію ТЕДО.