Технічний паспорт БТІ

Технічний паспорт БТІ: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 1500 грн. від 2-х днів
  • Копія повідомлення про початок будівельних робіт;
  • Правовстановлюючі документи на землю;
  • Паспорт, ідентифікаційний номер

Якщо ви хочете провести перепланування квартири, перебудувати приватний будинок, зробити євроремонт, об'єднати декілька приміщень, добудувати ще один поверх або зробити новий вихід в сад, враховуйте, що всі ці зміни необхідно узгодити з уповноваженими органами держави і внести в технічний паспорт будівлі. Однак часто ми забуваємо про вимоги законодавства щодо будь-яких операцій з нерухомістю, згадуючи про них лише в момент, коли виникає необхідність продати, обміняти, подарувати або якимось іншим чином розпорядитися своїм правом власності на будинок або квартиру. Ось тут починаються проблеми, нервування, непотрібні затримки, а в гіршому випадку і зрив запланованої операції.

Ми пропонуємо вам убезпечити себе від неприємностей сьогодні і в майбутньому. Компанія ТЕДО впродовж багатьох років працює в сфері послуг, пов'язаних з землею та нерухомістю, тож наші спеціалісти допоможуть вам оформити технічний паспорт БТІ Київ і Київська область, який узаконить будь-які зміни та перепланування нерухомості.

Що представляє собою технічний паспорт? По суті, це план приміщення з вичерпним описом всіх його характеристик (наприклад, площа, матеріал, з якого зроблені стіни, підлога, стеля, дах, кількість поверхів і. т. д), а також із зазначенням інвентаризаційної вартості. Крім того, в техпаспорт на будинок / квартиру, як і на нежитлове приміщення, вносять інформацію про будь-які перепланування.

Технічний паспорт БТІ можна отримати як на всю будівлю, так і на її частину. Термін дії документу в законодавстві прямо не зазначено, однак є норма про необхідність проведення інвентаризації будівлі кожні 5 років. Але, як ми розуміємо, на практиці найчастіше паспорт будівлі отримують лише за потребою.

Паспорт будинку має право видати Бюро технічної інвентаризації за місцем знаходження нерухомості. Виготовлення технічного паспорта – це досить тривалий і складний процес. Він передбачає технічну інвентаризацію, тобто комплекс робіт з огляду будинку, вимірюванням його площі, визначенням загального стану і інших параметрів. Також оформлення технічного паспорта включає подачу заявки з необхідними документами та очікування розгляду. Вартість технічного паспорта у Києві може відрізнятися від ціни в інших містах, оскільки її встанвлює саме БТІ.

Якщо ж ви хочете впоратися швидше і пройти інвентаризацію дійсно якісно, найкращим для цього засобом є замовити технічний паспорт у Києві, звернувшись в нашу компанію. Незалежно від того, йдеться про паспорт на квартиру, будинок чи нежитлове приміщення, ми однаково добре впораємося з цим завданням. Ви будуєте нерухомість, а ТЕДО відповідає за її належне оформлення.