Консультація з оформлення будівництва

Консультація з оформлення будівництва

Вартість: безкоштовно

Хочете побудувати будинок, дачу, котедж або гараж, але не маєте часу займатися оформленням будівництва, та й взагалі не дуже уявляєте, що таке процедура оформлення та які законодавчі норми її регулюють? Не наважуєтеся провести реконструкцію або перепланування через бюрократичну тяганину і острах, що зміни не схвалять відповідні органи влади? В такому разі, вам необхідна консультація з оформлення будівництва в Києві та Київській області, яку може надати компанія ТЕДО.

Ми давно працюємо на ринку будівництва та нерухомості, надаючи послуги з оформлення будівництва; відповідно, маємо великий досвід і можемо докладно і дохідливо пояснити, які документи на якій стадії потрібні та куди бігти.

Передусім ми розповімо вам, які документи на будівництво існують і чим вони відрізняються. Ви зрозумієте різницю між будівельним та технічним паспортом, ознайомитесь з тим, що таке містобудівні умови і обмеження і для чого вони існують, дізнаєтеся, з чого складається дозвіл на будівництво і як його отримати, а також отримаєте безліч інших корисних теоретичних і практичних знань.

Також ми надаємо послуги з розробки проектів та проектної документації, і чудово розуміємо, як оформити і зареєструвати детальний і генеральний план, авторський і технічний нагляд тощо.

Нарешті, ми зможемо допомогти та проконсультувати вас на завершальных етапах будівництва на предмет того, що таке введення в експлуатацію і це потрібно, як отримати право власності на зведену будівлю і оформити інші документи на будинок, в яких може виникнути необхідність.

У нашій компанії ви маєте можливість як отримати консультацію по телефону, так і зустрітися з нами в офісі або ж безпосередньо на вашій ділянці для ведення предметної розмови. Незважаючи на те, що консультація щодо оформлення будинку або іншої будівлі, отримана в ТЕДО, зовсім не зобов'язує вас скористатися надалі послугами нашої юридичної фірми, ми більш ніж впевнені, що таку можливість ви розглянете.

Ми точно знаємо, що потрібно для оформлення будівництва і зробимо для вас все необхідне якісно і дійсно швидко. Ви отримуєте потрібні документи без витрат на зайві довідки, без тяганини і марнування часу.

Таким чином, з будь-яким питанням щодо того, як оформити будинок у Києві та Київській області ви можете сміливо звертатися до нас, і ми з радістю забезпечимо вас необхідною інформацією.