Будівельний паспорт

Будівельний паспорт: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
 • Київська область - від 8000 грн.
 • Київ - договірна
 • 14-30 днів
  • Викопіювання з генплану
  • Топозйомка
  • Правовстановлюючі документи на землю (завірені нотаріально)
  • Ескізні наміри забудови земельної ділянки
  • Паспорт
  • Ідентифікаційний номер

  Ні для кого не секрет, що будівництво без необхідної документації та дозволів починати не бажано. Так, наприклад, для будівництва індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів необхідно отримати будівельний паспорт. Процедура регламентується Законом України від 17.02.2011 №3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності" (частина 3 статті 27), Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2011 №103 «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки» (в редакції указу від міністерства 25.02.2013 №66).

  Що ж являє собою цей документ? Паспорт будівельного об'єкта складається з текстових та графічних матеріалів і визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до вищезазначеного будинку, а також вимог до господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення на земельній ділянці.

  Оформлення будівельного паспорта

  Як проходить оформлення будівельного паспорта в Києві? Для цього потрібно звернутися у відповідний орган містобудування та архітектури, що займається виготовленням будівельного паспорта, подати необхідні документи і чекати рішення. Але є й інший варіант – замовити будівельний паспорт у компанії ТЕДО і заощадити свій час. Як правило, термін виготовлення цього документа по Києву становить 10 днів. Для виготовлення будівельного паспорта об'єкта в Київській області знадобиться близько 20 днів.

  Внесення змін в будівельний паспорт

  Наші фахівці мають великий досвід, оскільки щодня стикаються з найрізноманітнішими питаннями в оформленні дозвільної документації на будівництво. Вони не тільки перевіряють наявність документів, необхідних для отримання паспорта об'єкта, але і зможуть проконсультувати вас з будь-яких інших питань, в тому числі і щодо змін, внесених у плани будівлі, і відповідно, в будівельний паспорт на будинок. Наша компанія виконає взяті на себе зобов'язання з оформлення документації в обумовлені терміни і запропонує оптимальні ціни на паспорт будівництва.

  Зміни в паспорт будівництва в Києві здійснюються відповідним уповноваженим органом містобудування та архітектури в порядку і на умовах, визначених для його одержання протягом десяти робочих днів з дня надходження пакета документів. Однак плановані модифікації не повинні перевищувати гранично допустимих розмірів.

  Узагальнюючи все вищесказане, приходимо до висновку, що паспорт будівельної ділянки – це документ, без якого фактично не можна починати будівництво, його відсутність при зведенні будівлі може обернутися затримками і штрафами.

  Отже, якщо ви хочете якомога швидше залити фундамент і почати зводити стіни, якщо ви зацікавлені у швидкому переїзді в новий і затишний будинок мрії, якщо ви будуєте будинок на продаж – звертайтеся в компанію ТЕДО і спростіть собі життя. Ми в найкоротші терміни проведемо виготовлення будівельного паспорта Київ і Київська область, і вже незабаром всі ваші плани та починання втіляться в життя.