СУПРОВІД УГОД ТА ОПЕРАЦІЙ З НЕРУХОМІСТЮ

СУПРОВІД УГОД З НЕРУХОМІСТЮ

СУПРОВІД УГОД ТА ОПЕРАЦІЙ З НЕРУХОМІСТЮ

Послуги з супроводу операцій з нерухомістю
Юридичні консультації з питань відчуження нерухомості (договори дарування, купівлі-продажу, обміну), укладання договорів оренди нерухомого майна, експертиза правовстановлюючих документів, юридичний аналіз договорів, супровід угод з нерухомістю в Києві при підписанні договору...
Детальніше

Юридичний супровід угод з нерухомістю в Києві та Київській області

Купівля або оренда житла – дуже відповідальний крок. Потрібно не тільки зібрати потрібну суму і підібрати відповідні апартаменти, але і вникнути в юридичні деталі угоди. Найменша неуважність може призвести до того, що Ви не розгледіте вчасно шахраїв. Тому краще замовити собі юридичний супровід угод з нерухомістю, ніж, по суті, грати в лотерею.

Наші фахівці допоможуть Вам придбати первинне і вторинне житло, не піддаючись ризику обману. Ми тривалий час здійснюємо супровід угод з нерухомістю, так що добре інформовані про прийоми нечистих на руку власників.

Якщо Ви бажаєте придбати приміщення в новому будинку, то необхідно дізнатися таємницю забудовника. Наш юрист з нерухомості проаналізує установчі та ліцензійні документи, реалізовані проекти, відгуки про компанію, її фінансовий стан. Також він ознайомиться з дозвільною документацією на землю, на якій ведуться будівельні роботи, і на сам об'єкт.

Супровід угоди купівлі-продажу нерухомості на первинному ринку передбачає:

  • юридичний аналіз договору;
  • консультацію щодо інвестування в нове житло;
  • супровід угод з нерухомістю в Києві при підписанні договору.

Навіщо потрібен супровід угод з нерухомістю?

За придбання вторинного житла теж потрібно враховувати всі підводні камені. Компанія ТЕДО пропонує глибокий аналіз перед укладанням угоди, який виявить сумнівні моменти.

Для початку ми проведемо юридичну консультацію з усіх актуальних питань для вторинного ринку: обміну, купівлі/продажу, дарування, оренди. Потім проходить юридична перевірка нерухомості. «Під мікроскоп» потраплять правовстановлюючі документи. Експертиза виявить, чи немає в них підозрілих деталей і дійсно дана особа є правомочною здійснювати операції з житлом.

Перевірка нерухомості також включає вивчення «історії» об'єкта. Наприклад, чи не перебуває він під арештом, не закладений банку.

послуги по супроводу угод з нерухомістю входить підготовка необхідних документів. Наші експерти можуть бути як при узгодженні умов, так і при їх остаточне затвердження.

Ми виявляємо не лише підступних продавців, а й покупців. Підготовка нерухомості до продажу із залученням наших співробітників дозволить твердо захистити Ваші інтереси. Як і при придбанні, ми докладно Вас проконсультуємо, підготуємо документи для угоди, будемо особисто присутніми у момент укладення договору. Ми також проведемо оформлення угод з нерухомістю у нотаріусів, БТІ, Жеку.

Звернувшись в нашу компанію, Ви залишаєте ризики за рамками угоди. Замовивши юридичний супровід угод з нерухомістю в Києві та Київській області, Ви зекономите час, який пішов би на вивчення документів та спілкування з контрагентами.

Скільки коштують такі послуги? На супровід угод з нерухомістю ціна встановлюється в індивідуальному порядку. Вона залежить від комплексності послуги – наприклад, чи потрібна наша присутність у момент узгодження та підписання договору, а також від того, наскільки важко зібрати інформацію про забудовника або власника. Але Ви можете бути впевнені, що для супроводу угод з нерухомістю вартість буде адекватною. Адже краще перестрахуватися і залучити досвічених фахівців, коли на кону стоять великі суми грошей.

Замовити супровід угоди з нерухомістю можна в компанії ТЕДО

Телефонуйте або пишіть нам, щоб замовити супровід операції з нерухомістю. Ми готові безкоштовно проконсультувати Вас про послугу та пов'язані з нею юридичні тонкощі. З ТЕДО Ви убезпечите себе від шахрайства і непродуманих дій.

Супровід угод з нерухомістю на вторинному ринку

Придбання нерухомості на первинному ринку, як правило, пов'язане з певними ризиками, зокрема, з боку недобросовісних забудовників. У зв'язку з цим, перш ніж укладати угоди на первинному ринку нерухомості, необхідно попередньо ретельно ознайомитися з усіма документами, що мають відношення до об'єкта.

Супровід угод з нерухомістю на первинному ринку

При укладанні угод з нерухомістю, будь то відчуження або оренда, головне завдання юриста – вивчити документи, перевірити і усунути можливі ризики.