Приватизація нерухомості

Приватизація нерухомості: ціна, строки, документи

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 • від 10 000 грн

 • від 1 місяця

  • Технічний паспорт;
  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер власника;
  • ордер.

  Право людини на гідний рівень життя, зокрема на житло, закріплено в багатьох міжнародних договорах про права людини, а також в Конституціях більшості держав. З метою забезпечення і реалізації цього права кожна країна формує свій житловий фонд, який є складним інженерним комплексом, що включає житлові будинки і приміщення в інших будівлях, а також засоби забезпечення їх життєдіяльності та експлуатації. В Україні, відповідно до статті 4 Житлового кодексу, розрізняють державний, громадський, кооперативний, приватний і соціальний види житлового фонду.

  Саме державний і соціальний житловий фонди складаються з будинків і приміщень, що належать державі, і покликані забезпечити житлом тих людей, яким воно необхідне, і які з якихось причин не можуть обзавестися своїм власним. Крім того, законодавство також передбачає можливість здійснити приватизацію нерухомості, тобто її перевід у приватну власність. Порядок оформлення права власності в цьому випадку регулюється такими нормативно-правовими актами, як Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду" і Положення державного комітету України по житлово-комунальному господарству "Про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян".

  Приватизація нерухомості у Києві та Київській області

  Приватизація квартири в Києві, так само як і в інших містах і областях, здійснюється уповноваженими на це органами місцевого самоврядування, державними підприємствами, організаціями, установами у повному господарському віданні або оперативному управлінні яких знаходиться державний житловий фонд.

  Процес оформлення та приватизації нерухомості має безліч особливостей і дрібних нюансів, які слід знати. Приміром, чітко визначений обсяг площі на кожну людину і на сім'ю, яку вони можуть зайняти безоплатно, а за кожен зайвий квадратний метр вже доведеться доплачувати. Також багато чого може залежати від виду майна - будинок це чи квартира, земельна ділянка чи приватизація комерційної нерухомості.

  Що потрібно для приватизації нерухомості

  Що стосується документів, які знадобляться під час оформлення приватизації у Києві та Київській області, список їх також вельми значний. У відділ приватизації місцевої державної адміністрації потрібно йти з такими паперами: паспорт або інший документ, що посвідчує особу; заява про приватизацію житла (із завіреними начальником Жеку підписами); довідка за формою N4; технічний паспорт. Закон встановлює термін в один місяць для прийняття рішення за заявкою про приватизацію.

  Якщо по закінченню 30 днів вам вдалося отримати позитивний результат, не поспішайте занадто цьому радіти і думати, що справа успішно завершено. Насправді належить ще одна процедура – реєстрація права власності та отримання відповідного свідоцтва.

  Приватизація ділянки і будинку (Київська область) – справа, що вимагає великої кількості вільного часу, наявності спеціалізованих знань і досвіду, а іноді й залізних нервів. І всіма цими якостями володіють юристи з компанії ТЕДО, які з радістю нададуть вам послуги приватизації у Києві та Київській області.

  Звертаючись до нас, ви в першу чергу гарантуєте собі спокій і економію часу, адже ми намагаємося виконувати всі свої функції максимально оперативно. Крім того, наша компанія також обов'язково надає потенційним клієнтам безкоштовну консультацію з приватизації та реєстрації права власності, незалежно від того, замовте ви наші послуги надалі, чи ні.

  ТЕДО – це ваш особистий помічник в питаннях приватизації!