Узгодження вхідної групи

узгодження вхідної групи: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
договірна
  • План приміщення або технічний паспорт;
  • план або малюнок від руки плану з входом.

Ви, напевно, звертали увагу, як відповідально великі компанії та бренди ставляться до зовнішнього вигляду своїх офісів, магазинів, кафе чи ресторанів, офіційних представництв? Розкішні фасади, оригінальні вітрини, величні вхідні двері і вивіски – всі ці елементи дизайну складають сприятливе враження про компанію і викликають довіру з першого погляду. Особливо важливо, як виглядає вхід в будівлю, адже він, по суті, є візуальної характеристикою організації, першим, на що звертає увагу клієнт. Саме тому необхідно приділити особливо пильну увагу питанню облаштування окремого входу і його оформлення.

Узгодження вхідної групи

На побутовому рівні вхідні двері ніяк інакше й не назвеш, однак у законодавство введено термін «вхідна група», яка означає окремий вхід з вулиці в нежитлове приміщення. Очевидно, що раз є таке поняття, значить, існують і деякі адміністративні процедури, і заборони з ним пов'язані. Дійсно, сьогодні законодавство передбачає необхідність узгодження вхідної групи нежитлового приміщення, адже самовільна реконструкція або переробка входу заборонена.

Оформлення вхідної групи має ряд особливостей. В першу чергу слід пам'ятати, що для узгодження вхідної групи потрібно мати правовстановлюючі документи і проект реконструкції входу, який буде відповідати всім законодавчим нормам і правилам. Крім того, слід також переконатися, що ваш об'єкт переведений з житлового фонду в нежитловий, адже організація окремого вход передбачена тільки для комерційної нерухомості.

Оформлення вхідної групи в Києві та Київській області передбачає декілька етапів:

  • подача заяви до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (що можна зробити самостійно або через уповноваженого представника);
  • розробка проекту входу в суворій відповідності з положеннями нормативно – правових актів у сфері містобудування та архітектури;
  • подача декларації про початок будівельних робіт та отримання згоди на їх виконання від Дабк;
  • оплата мит і необхідних зборів;
  • звернення в БТІ за новим технічним паспортом на будівлю зі зміненою вхідною групою в Києві;
  • введення в експлуатацію;
  • оформлення та реєстрація права власності.

Якщо у вас немає часу та бажання особисто проходити всі перераховані вище етапи, радимо звернутися в компанію ТЕДО. Ми зможемо комплексно допомогти вам погодити вхідну групу Київ, оскільки розуміємося на всіх особливостях кожної із згаданих вище процедур. ТЕДО – це ваш особистий професійний і надійний помічник у всьому, що стосується нерухомості. Ми гарантуємо ваш спокій при будівництві та його формленні.