Генеральний план будівництва

Генеральний план: вартість, терміни

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ
договірна від 1 місяця

Кожному відомо, що ретельна підготовка – це запорука успіху будь-якого починання, і будівельна справа – зовсім не виняток. Навіть більше: будівництво – та галузь, де підготовчі роботи, проектування, ретельне опрацювання деталей і оцінка можливих ризиків важливі настільки ж, як і втілення задуманого на будівельному майданчику. Крім того, недостатньо мати лише креслення майбутнього будинку, потрібно також уявляти собі, як він впишеться в навколишній ландшафт, щоб досягти повної гармонії і краси. Саме тому розробка генерального плану - невід'ємна частина будь-якого будівництва, а також вкрай важлива деталь будівельної документації.

Що ж представляє собою генеральний план? Це документ, на якому відображені усі будівлі, які планується звести на ділянці, тобто і сам будинок, і прибудови (наприклад, гараж, підвал, теплиця тощо), якщо такі є. Також на плані будівництва відображаються всі зелені насадження (сади, клумби, город) та будь-які інші зони, на які може бути розбита земельна ділянка.

Без сумніву, генеральний план забудови просто так за один вечір не накреслиш, адже для цього потрібно багато досвіду і вузькоспеціалізованих знань. Крім того, це й величезна відповідальність, адже найменша помилка або прорахунок можуть призвести до зупинки всього будівництва і величезних фінансових збитків.

Але оскільки ви опинилися на сайті компанії ТЕДО, значить, ви повністю усвідомлюєте, що таку важливу справу, як розробка генерального плану, можна довірити тільки справжнім професіоналам! Наша фірма робить все можливе, щоб допомогти клієнту реалізувати всі його уявлення про майбутнє будинку, запропонувати найбільш вигідні комерційні рішення та надати дійсно якісну послугу.

Професіонали з ТЕДО вислухають всі ваші побажання щодо зонування ділянки і розташування на ній будівель, і вносять свої корективи таким чином, щоб домогтися відповідності будівельного генерального плану нормам земельного та житлового законодавства. Вони також враховують рельєф місцевості, розташування комунікацій та багато інших дрібниць, про які людина, лише поверхнево знайома з цією сферою, може навіть не підозрювати.

Слід також нагадати, що генеральний план будівництва підлягає погодженню в органах архітектурного контролю за місцем розташування земельної ділянки. Це не дивно, адже не можна допускати абсолютно хаотичну забудову. З цією метою місцеві органи влади розробляють свої плани забудови міста або населеного пункту, і саме з ними вам необхідно координувати свій власний план. Звичайно ж, наша компанія допоможе вам у цій нелегкій справі.

Таким чином, якщо ви зважилися замовити генеральний план у Києві та Київській області, то зробили правильний вибір на користь своїх часу та спокою. Ми зможемо не лише підготувати необхідні креслення, але також виїхати на ділянку для її огляду, забезпечити відповідність проекту генерального законодавчим нормам і правилам добросусідства, погодити його в органах виконавчої влади.

Компанія ТЕДО – ви будуєте нерухомість, ми відповідаємо за ваш спокій.