Топозйомка будівельної ділянки

Топозйомка будівельної ділянки: вартість, терміни

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
 • від 3500 грн
 • від 1 тижня
  • Правовстановлюючі документи на землю;
  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний номер власника.

  Для будь-якого будівництва надзвичайно важливим фактором є місцевість, де буде розташовуватися майбутній будинок. Від характеристик навколишнього рельєфу залежить можливість втілення тих чи інших проектувальних рішень, підбір матеріалів, розташування будівлі тощо. Аби забезпечити безпеку і довговічність експлуатації будинку, фахівці здійснюють топографічну зйомку будівельної ділянки, в результаті якої можна отримати графічне масштабне зображення будь-якої місцевості.

  Сьогодні топозйомка активно використовується при розробці і проектуванні будівель, адже вона дозволяє отримати інформацію про всі особливості ділянки, таких як: відстань, висоти, кути, особливості рельєфу та інших. Всі отримані дані схематично відображаються на топографічному плані.

  Топозйомка земельної ділянки у Києві та Київські області

  Як же проходить процес топозйомки земельної ділянки? Він складається з двох етапів: польового і камерального. На першому з них роботи відбуваються на місці, і він включає: огляд території, розміщення опорних геодезичних пунктів і безпосередньо проведення топозйомки ділянки. Другий етап полягає у створенні плану, чим займається інженер-кресляр-картограф, відображаючи на папері або в цифровому вигляді дані, отримані на першій стадії, за допомогою спеціальних знаків і правил.

  Достовірність і чіткість плану залежить переважно від інженерів, які проводять заміри і потім переносять їх на матеріальний носій, тому якщо вам потрібні послуги лише найкращих фахівців, замовити топозйомку ділянки має сенс в компанії ТЕДО.

  Ми працюємо швидко і якісно, при цьому повністю підлаштовуючись під клієнта, обговорюючи з ним зручну дату і час проведення топозйомки у Києві та Київській області. Крім того, ТЕДО володіє найкращим обладнанням, що в комплексі з майстерністю, досвідом і знаннями наших співробітників дозволить вам отримати дійсно якісний топографічне дослідження.

  Що стосується такого питання, як вартість топозйомки ділянки, то вона залежить від багатьох факторів, серед яких терміновість надання послуги, площа ділянки, щільність її забудови, місце розташування і. т. д. Наша компанія дуже демократична в питаннях оплати, і пропонує клієнтам можливість домовитися про зручний спосіб розрахунку (оплата частинами, розстрочка, передплата та інше). Таким чином, звертаючись до нас, ви маєте можливість отримати топозйомку ділянки, ціна якої не буде вже занадто обтяжливою.

  Слід також сказати, що топозйомка ділянки (Київська область) – це незамінна частина процесу проектування, складання пакету проектної документації (зокрема, генерального плану) та отримання дозволу на будівництво. Тому телефонуйте в компанію ТЕДО, щоб замовити топозйомку ділянки на найближчі дати.