Проектування магазинів

Проектування магазинів значно відрізняється від створення проекту житлової нерухомості. Завдання архітекторів в цьому випадку – не тільки строго слідувати будівельним вимогам, але і забезпечити найкращі умови для комерційної діяльності замовника. Іншими словами, розпланувати торгову площу і підвести комунікації таки чином, щоб максимально допомогти власнику в отриманні прибутку.

Проектування магазинів у Києві та Київській області

Саме такі цілі ставимо перед собою ми. Компанія ТЕДО здійснює проектування магазинів у Києві та Київській області вже багато років, і у нас є успішні кейси. Ми оптимізуємо торгово-технологічні процеси, підбираючи ефективне обладнання і збільшуючи торгову площу, зменшуючи в свою чергу виробничу. Будівельні процеси теж під надійною опікою: ми проектуємо міцну і презентабельну комерційну нерухомість.

На першому етапі нашого співробітництва ми розставимо зони в магазині. Торговий зал буде розбитий в залежності від напрямку потоків покупців, основних товарних груп, місць для promotion і сервісу. Потім на кресленні розміщуються технічні та підсобні приміщення:

  • місця для приймання товару;
  • зони для зберігання продукції, тобто ті, де знаходяться холодильні та морозильні камери;
  • проходи руху продукції, умовно розділяється на що пройшла термічну обробку і «сиру»;
  • агрегатний приміщення – електрощитова, машинне відділення;
  • місця для поста охорони, зберігання речей;
  • адміністративні і побутові приміщення.

Другий етап – складання технологічного проекту. Підбирається обладнання для торгівлі та комплектація до нього. Проектування здійснюється з урахуванням санітарних норм, умов охорони праці й товарного сусідства».

На третій стадії обмірковується монтаж інженерних систем. Замовник отримує схеми і креслення з точками підведення для вентиляції, електрики, каналізації, водопроводу для всіх приміщень і зон магазину.

При зведенні будівель для торговельної діяльності з нуля ми готуємо ескізний і робочий проекти на підставі геодезичних вишукувань. Іншими словами – визначаємо архітектурний і конструктивний вигляд будівлі, відштовхуючись від місцевості. Наприклад, від рельєфу та складу ґрунту залежить, який вибрати фундамент для будівництва: пальовий, стаканний або стрічковий. Також підбирається фасад і обробка, щоб магазин кидався в очі відбувся або ще не відбувся клієнтам.

Замовити проектування магазину в компанії ТЕДО

Вирішивши замовити проектування магазина у нас, Ви довіритися досвідченим і креативним фахівцям. Ми плануємо супер - і мінімаркети, торгові центри та продуктові магазини, будівлі для реалізації як продовольчих, так і непродовольчих товарів.

Щоб замовник напевно виграв від співпраці, ми постійно взаємодіємо з ним. Узгоджується кожен етап, наші співробітники завжди спробують повністю передати на кресленні Ваші уподобання. При цьому ми підкажемо, як раціонально підібрати матеріали, як можна безболісно заощадити на площі чи будівельних роботах.

Вартість проектування магазину в компанії ТЕДО дуже вигідна для клієнтів. Адже крім самої послуги, ми допомагаємо в утвердженні та отримання проектної документації у органів архітектури і містобудування. Звертайтеся до нас, щоб спроектувати міцний фундамент для Вашого бізнесу!