ЗЕМЛЕУСТРІЙ (ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ). ЗЕМЕЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ

ЗЕМЛЕУСТРІЙ. ЗЕМЕЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ

ЗЕМЛЕУСТРІЙ. ЗЕМЕЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ

Послуги з землеустрою, операції з землею
Консультації із земельних питань, приватизація земельних ділянок, зміна цільового призначення землі, розробка всіх видів проектів землеустрою для відведення земельних ділянок, розділ і об'єднання земельних ділянок...
Детальніше

Витяг з ДЗК

Витяг з ДЗК: вартість

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
договірна Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

Щоб провести будь-які операції з земельною ділянкою - продати, обміняти, заповісти, подарувати – потрібен витяг з ДЗК. Даний документ засвідчує, що саме Ви є власником. Також витяг з ДЗК потрібно, коли акт на право власності є, але при цьому не внесений в Національну кадастрову систему. Тоді, отримавши витяг і кадастровий номер, слід оформитися в місцевій реєстраційній службі.

Нормативно-грошова оцінка

Нормативно-грошова оцінка землі: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
договірна Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

Нормативно-грошова оцінка землі застосовується для розрахунку земельного податку, державного мита при обміні, спадкуванні та даруванні землі, орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Геологія

Геологія ділянки: вартість

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 8000 грн Акт на землю

Інженерно-геологічні вишукування проводять для того, щоб до початку будівництва визначити особливості рельєфу та ґрунту на ділянці, відведеній під забудову.

Топозйомка земельної ділянки

Топозйомка земельної ділянки: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 3500 грн Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

Топозйомка земельної ділянки – це її план, складений в ході геодезичних робіт. На ньому відображається рельєф місцевості, її елементи (будівлі, рослинність), комунікації під землею і над нею (каналізація, тепло - та електромережі, дороги). Топозйомка ділянки може проводитися як до початку будівельних робіт, так і після і під час них.

Оцінка земельних ділянок (нормативна і експертна)

Експертна та нормативна оцінка землі: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
нормативна - договірна; експертна - від 2000 грн Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

У відповідності з Законом України «Про оцінку землі» від 11.12.2003 р. (із змінами і доповненнями), експертна грошова оцінка земельних ділянок – результат визначення вартості земельної ділянки та пов'язаних з нею прав оцінювачем (експертом з питань оцінки земельної ділянки) із застосуванням сукупності підходів, методів та оціночних процедур, що забезпечують збір та аналіз даних, проведення розрахунків і оформлення результатів у вигляді звіту.

Геодезія

Геодезія ділянки: вартість

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 3500 грн Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

На початку будівельних робіт або при купівлі земельної ділянки Вам обов'язково знадобляться послуги геодезиста. Адже місцевість потрібно ретельно дослідити, перш ніж вибрати місце, де зводити фундамент. А геодезія ділянки прояснить, чи дійсно кордону відповідають плану або, у разі потреби, встановить ці межі.

Присвоєння кадастрових номерів

Присвоєння кадастрового номера: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 7000 грн Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

Кадастровий номер представляє собою унікальну комбінацію цифр і знаків, яка присвоюється Вашій земельній ділянці. Вона виглядає як справжній шифр, в якому елементи розділяються двокрапкою: «ХХХХХХХХХХ: ХХ: ХХХ: ХХХХ». Даний ідентифікатор є безстроковим і призначається тільки раз. Нове присвоєння кадастрового номера відбувається лише тоді, коли ділянку розділили або об'єднали з іншою.

Розділ і об’єднання земельних ділянок

розділ та об'єднання земельних ділянок: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
договірна правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

Власники землі у разі необхідності можуть розділяти або об'єднувати свої ділянки. При цьому йдеться не лише про землі з різними власниками, але і про земельні ділянки, що належать одному власнику.

Розробка всіх видів проектів землеустрою для відведення земельних ділянок

Одним з найскладніших процесів у землеустрої є розробка та погодження проекту відведення земельних ділянок у приватну власність або в оренду.

Зміна цільового призначення землі

Зміна цільового призначення землі: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 14000 грн Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника.

Ми нерідко маємо справу з ситуаціями, коли нашим клієнтам потрібна зміна призначення землі. Зазвичай головна причина – бажання побудувати будинок або господарська споруда на ділянці, яка відведена для сільськогосподарських робіт. Але існують і інші мотиви, з яких виникає потреба у зміні цільового призначення землі.

Приватизація земельних ділянок

Приватизація ділянки: вартість, терміни

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ
від 18 000 грн від 2 тижнів

Приватизація ділянки – це законне право громадянина України оформити право власності на землю. У Земельному кодексі (ЗКУ) немає поняття «платна приватизація», інакше це буде вважатися покупкою ділянки у держави чи територіальної громади. Тому приватизація земельної ділянки, згідно із законом, не вимагає оплати. Але не все так просто: безплатність процедури з лишком «компенсується» юридичними перешкодами.

Консультація з земельних питань

Консультація з земельних питань: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
договірна
  • Правовстановлюючі документи на землю;
  • паспорт, ідентифікаційний номер власника.

Земельні правовідносини – це особлива сфера діяльності та законодавчого регулювання, що вимагає певних юридичних знань для грамотного проведення та оформлення будь-яких операцій з цим видом нерухомого майна. При купівлі, продажу або здачі в оренду земельної ділянки, оформленны права власності на земельну ділянку або приватизації землі можуть виникнути труднощі з оформленням документів, необхідних для виконання цих дій. Уникнути головного болю при підготовці і оформленні будь-яких операцій з землею вам допоможе юридична консультація з земельних питань у Києві та Київській області, яку може надати наша компанія.