Технічний нагляд за будівництвом

Технічний нагляд: вартість

ВАРТІСТЬ

 • від 5000 грн

 • Будівельний процес – це не тільки значні фінансові, але і часові витрати. Кожен крок повинен чітко відповідати нормам та державним стандартам. Роботу будівельників потрібно постійно контролювати, щоб не зірвати терміни і отримати об'єкт, виконаний точно за проектом. Як замовнику справитися з цими задачами? Дуже просто – достатньо замовити технічний нагляд у нашої компанії.

  Ця послуга дасть вам змогу бути впевненим: об'єкт будується як треба. Покладіть цю компетенцію на інженера, який організовує технічний нагляд. Він буде навідуватися на будівництво згідно з затвердженим графіком і виконувати масу корисних функцій.

  Кращий технічний нагляд об'єкта – це той, який не виявляє, а заздалегідь попереджає проблему. Майстри своєї справи завчасно визначають майбутні недоліки і попереджають про них замовника. Тому оформляти технічний нагляд у Києві слід на ранніх стадіях, наприклад, при складанні проектної документації. Грамотний фахівець може заощадити третину Ваших витрат, лише проаналізувавши кошторис і графіки.

  Якщо Ви залучили технагляд в будівництві на першому етапі, то отримаєте ряд переваг:

  • Інженер досліджує обґрунтованість кошторису, яка може виявитися завищеною;
  • Перевірить обґрунтованість заявленого обсягу робіт;
  • Допоможе швидше отримати дозвіл на будівництво.

  Потім технічний нагляд в будівництві полягатиме в спостереженні за якістю робіт. Спеціаліст упевнитися в дотриманні норм зберігання та складування матеріалів, так само як і норм СНіП. Проведення технічного нагляду включає перевірку документації (сертифікатів, паспортів), яка засвідчує якість використовуваних виробів і конструкцій.

  Під контролем інспектора постійно знаходяться терміни виконання робіт, відповідність проекту, розцінки на матеріали, правильність ведення первинної та виконавчої документації. Фахівець, що здійснює технічний нагляд об'єкта, також виявляє дефекти і записує їх в журнал. Потім він стежить за їх усуненням, консультуючи підрядників щодо оптимальних рішень.

  Інженер бере участь у підписанні актів проміжного прийняття конструкцій або обладнання, виконує прийомку певного етапу роботи. Організація технічного нагляду дозволяє перевірити, наскільки фактичні обсяги роботи відповідають заданій у кошторисі. Контроль над якістю процесу здійснюється завдяки вимірам горизонтальних і вертикальних площин, спостереженням за бетонними та земляними роботами, інженерними системами.

  Вартість технічного нагляду залежить від складності та специфіки проекту. Пам'ятайте, що досвідчені фахівці заощадять Вам гроші, вчасно помітивши помилку. Тому ціна, сплачена за технічний нагляд від нашої компанії, завжди виправдана для замовника.