Проектування кафе, піцерій, ресторанів

Багато закладів громадського харчування завойовують клієнтів не тільки смачною їжею і відмінним сервісом, але й атмосферою. Заклад з цікавою і навіть просто грамотним плануванням відразу заманює відвідувачів. А якщо зручно обладнані санітарні зони, і освітлення занурює в приємні розмови завдяки правильній підводці електрики – то популярність такого місця забезпечена.

Замовивши проектування кафе, піцерій, ресторанів у майстрів своєї справи, Ви будете спокійні за привабливість Вашого закладу, його стабільність і продуктивність. Наша компанія но підкаже щодо архітектурних та конструктивних рішень, ефективно розставить обладнання і комунікації. Після реалізації нашого проекту Вам залишиться тільки отримувати прибуток з кожного квадратного метра приміщення!

Особливості проектування залежать від виду закладу громадського харчування. Проектування кафе може мати пріоритетом не ефектний інтер'єр, а швидке обслуговування великого потоку людей. Аналогічний підхід може застосовуватися і до піцеріям. Проектування піцерій також має враховувати свої вимоги до кухні і обладнання на ній.

При плануванні ресторанів і барів з'являються вже інші стандарти. Тут можуть ретельніше підійти до різних перегородок, конструкцій вікон і дверей, планування залу, барної стійки. Також проектування ресторанів може залежати від суми середнього чека, специфіки кухні і відвідувачів, наявності танцполу, відкритої тераси і т. д.

У будь-якому випадку, наші фахівці спочатку відвідають об'єкт, щоб зробити потрібні виміри та оцінки. Після цього вони складуть техзавдання для проектувальників, в якому зададуть вимоги для архітекторів, будівельників та інженерів. В результаті буде складено кілька проектів:

Технологічний проект. Проектування кафе, піцерій у Києві та Київській області на даному етапі передбачає план розміщення обладнання, його специфікація (вказівка технічних характеристик).

Архітектурний проект. У ньому міститься інформація про витрату матеріалів, кріплень, конструкціях перегородок, розрізах і площі приміщень.

Проектування кафе, піцерій, ресторанів у Києві та Київській області

Інженерний проект. . Тут проектування ресторану в Києві та Київській області включається інформація про підключення комунікацій: вентиляції, опалення, водо - і електропостачання, каналізації. Для цього складаються плани інженерних систем, а також схема обліку витрат холодної і гарячої води.

Дизайн-проект. Важлива послуга для тих власників закладів, які дуже серйозно підходять до того, як виглядає їхнє дітище. В залежності від тематики ресторану, кафе або піцерії буде підібраний проект з гармонійною розстановкою меблів, фасадом і пристроєм території, матеріалами і предметами декору. Максимально наочно оцінити, як це буде виглядати, допоможе 3D-візуалізація за допомогою передового програмного забезпечення.

Чому коштувати замовити проектування кафе у нас? Тому що ми надаємо комплексні послуги! Вам не потрібно шукати відразу декілька підрядчиків і з кожним вести діалог. У нашому штаті працюють професійні дизайнери, архітектори, інженери, які допоможуть Вам підібрати обладнання, так і розроблять карколомне оформлення інтер'єру. До того ж, замовивши всі послуги в однієї компанії, Ви точно не прогадаєте за термінами і не зіткнетеся з проблемою нестиковок, коли за справу взялися різні організації.

Замовити проектування кафе, піцерій, ресторанів у компанії ТЕДО

Вартість на проектування кафе, піцерій, ресторанів у компанії ТЕДО відповідає якості виконаних робіт. Вона дуже демократична як для якості наших робіт. Тому оформляйте проект для свого закладу у компанії ТЕДО – і Ваші тимчасові витрати виявляться успішної інвестицією в бізнес!