Зміна цільового призначення землі

Зміна цільового призначення землі: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 14000 грн Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника.

Ми нерідко маємо справу з ситуаціями, коли нашим клієнтам потрібна зміна призначення землі. Зазвичай головна причина – бажання побудувати будинок або господарська споруда на ділянці, яка відведена для сільськогосподарських робіт. Але існують і інші мотиви, з яких виникає потреба у зміні цільового призначення землі.

Зміна цільового призначення землі у Києві та Київській області

Насамперед, з'ясуємо, що являє собою це призначення. Згідно з Земельним кодексом, категорій землі майже 10. Це і згадані вище наділи для сільськогосподарських і будівельних робіт, а також історико-культурні та оздоровчі зони, водний фонд, для промислових і транспортних цілей, ділянки лісогосподарського, рекреаційного та заповідного призначення.

Якщо зміна цільового призначення земельної ділянки не була схвалена державним органом, то угоди з нею визнають недійсними, реєстрація ділянки може бути скасована, а власники притягнуті до відповідальності.

Зміна цільового призначення за процедурою схожа з приватизацією земельних ділянок. Для початку необхідно написати нотаріально завірену заяву. Звертатися в місцеві органи, щоб оформити зміну призначення землі, з 2013 року не потрібно. Потім потрібно розробити проект. Радимо звернутися вже на даному етапі в нашу компанію, щоб кваліфіковані землевпорядники правильно підготували документи для зміни цільового призначення землі.

Для розробки проекту проводиться геодезична і топографічна зйомка, на підставі якої складаються картографічні матеріали та креслення.

Потім переклад категорії земель необхідно узгодити з рядом інстанцій:

  • місцевим представництвом Держземагентства;
  • місцевим управлінням архітектури;
  • в індивідуальних випадках – з лісгоспами, водхозами, відомствами, відповідальними за заповідні зони, екологічну безпеку і т. д.

Як змінити цільове призначення землі

Зміна цільового призначення землі в Києві та Київській області вимагає обов'язкового документа – затвердженого плану зонування або детального плану території. Його видадуть у місцевих органах самоврядування або райдержадміністрації, якщо Ваша ділянка знаходиться за межею населених пунктів. Також можна замовити виготовлення цього плану сертифікованим організаціям, коли не вдалося його роздобути.

Підготувавши проект, щоб переоформити призначення землі, потрібно передати його в місцеві органи для затвердження. Відмову можна оскаржити в судовому порядку. Отримавши добро від влади на переведення земель, слід подати проект для реєстрації в державному земельному кадастрі. Разом з ним передається файл XML з даними, які спрощують реєстратору внесення Вашої ділянки в базу.

Щоб остаточно змінити призначення землі в Києві та Київській області, Ви повинні отримати витяг з кадастру, а також зареєструвати право власності на ділянку. Після чого отримати відповідне свідоцтво від регулятора.

Наша компанія надає актуальні послуги з оформлення цільового призначення землі. Ми безкоштовно проконсультуємо Вас з основних питань, пов'язаних з цим процесом. Фахівці ТЕДО підготують необхідний пакет документів, розроблять і погодять проектну документацію. Ми готові ефективно представляти інтереси наших клієнтів при затвердженні їх проекту з місцевими органами.

Зміна цільового призначення землі в компанії ТЕДО обійдеться недорого

Зміна цільового призначення землі – вартість цієї послуги Вас приємно порадує. Ми складемо умови договору з зручними для Вас термінами і з зрозумілим алгоритмом виконання. Для зміни призначення ділянки ціна вийде вкрай вигідною, враховуючи той обсяг роботи, яку виконають наші фахівці. Адже компанія ТЕДО візьме на себе ключові етапи оформлення, від створення проектної документації до роботи з кадастром і Укрдержреєстром.