Виготовлення паспорта оформлення фасадів

Фасад – настільки серйозний та індивідуальний елемент будівлі, що йому потрібен свій паспорт. І однією фотографією і місцем прописки тут не відбудешся – потрібен цілий ряд зображень і схем, виконаних професійної рукою.

Виготовлення паспорта оформлення фасадів у Києві та Київській області

У нашої компанії є фахівці, які швидко і вміло готують паспорт оформлення фасадів. У цьому документі міститься ключова інформація про обробку і зовнішньому вигляді Вашого будинку: тип матеріалу, колірні рішення, план і розрізи. Паспорт або входить в архітектурний (ескізний) проект, або робиться окремо при ремонті або реконструкції фасаду.

Що міститься в документі:

  1. Титульний аркуш з назвою об'єкта і виконавцем робіт;
  2. Ситуаційний план, на якому вказується розташування об'єкта;
  3. Фотографія цього виду;
  4. Зведена таблиця кольорів за стандартом RAL і типів обробки;
  5. Візуалізація колірних рішень на тлі навколишньої архітектури, в нічний час.

Замовити виготовлення паспорта оформлення фасадів в компанії ТЕДО

Якщо Ви хочете замовити паспорт оформлення фасадів у Києві та Київській області, то наша компанія надасть Вам комплексні послуги в даному напрямку. Ми не тільки готуємо документацію, але і зберемо необхідні акти для її затвердження містобудівних органах.

Детальніше наша співпраця буде виглядати так. Відкривши ордер для проведення робіт, ми проведемо обміри та фотофіксацію фасадів. Потім наші фахівці складуть генеральний та ситуаційний план, виконавши топографічну зйомку та геологічні вишукування. Також вони підберуть матеріали і зроблять їх розкладку.

У процесі розробки паспорта співробітники ТЕДО старанно зберуть документи і правильно направлять запити. Після цього узгодити документацію з інстанціями буде справою техніки. Дозволи треба отримати від Головного управління містобудування та архітектури і «Киевблагоустроя».

Також ми готуємо паспорт фасаду для таких ситуацій як ремонт покрівлі, проектування мансарди і автомобільної стоянки, благоустрою територій, капітального ремонту.

Одні з головних переваг співпраці з ТЕДО – це доступна на паспорт оформлення фасадів ціна і бездоганний професіоналізм нашого персоналу. Ми готуємо якісну документацію і неодмінно вкладаємося в терміни, радимо оптимальні рішення для Вашого проекту. Наш паспорт гарантує довге життя і привабливість для Вашого фасаду!

Звертайтеся в компанію ТЕДО, щоб оформити зовнішній вигляд будівлі з ідеальним дотриманням будівельних вимог.