Витяг з ДЗК

Витяг з ДЗК: вартість

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
договірна Правовстановлюючі документи на землю, паспорт, ідентифікаційний номер власника

Щоб провести будь-які операції з земельною ділянкою - продати, обміняти, заповісти, подарувати – потрібен витяг з ДЗК. Даний документ засвідчує, що саме Ви є власником. Також витяг з ДЗК потрібно, коли акт на право власності є, але при цьому не внесений в Національну кадастрову систему. Тоді, отримавши витяг і кадастровий номер, слід оформитися в місцевій реєстраційній службі.

Витяг із земельного кадастру показує такі дані про ділянку:

  • Площа;
  • Цільове призначення;
  • Грошова оцінка;
  • Склад земельних угідь;
  • Обмеження на використання;
  • Хто є власником в даний момент;
  • Знаходиться ділянка в користуванні.

Якщо Ви маєте намір продати або залишити у спадок земельну ділянку, про те, що потрібен витяг із земельного кадастру, неодмінно дізнаєтеся від нотаріуса. Далі Вам слід звернутися в територіальний відділ Держземагентства. Щоб там замовити витяг з ДЗК, необхідно зібрати величезний масив документів. Це заява встановленого зразка, акт на право власності, документи, що посвідчують особу, запит нотаріуса і навіть спеціальний ХМL-файл з даними про ділянці. Його розробляє організація із землеустрою, після чого надає на СD-носії.

Оформлення витягу з ДЗК та супутніх довідок має здійснюватися протягом 10 днів. На практиці ж цей термін постійно порушується, коли Ви самостійно звернулися в державні органи. У підсумку витяг з Державного земельного кадастру може затягнутися на цілий місяць. Більше того, існує ймовірність відмови, якщо регулятор не знайде запитуваних відомостей у базі.

Як же оформити витяг з ДЗК у Києві та Київській області, щоб це не зайняло багато часу, а збір документів не змушував охоплювати голову руками? Замовте цю послугу у нас! Ми надамо Вам повноцінну допомогу в отриманні витягу з ДЗК. Ми візьмемо на себе оформлення паперів і електронних файлів, доб'ємося швидкого розгляду Вашої заявки завдяки багатому досвіду спілкування з держорганами.

Зателефонуйте нам, і ми обговоримо на витяг з ДЗК вартість. Вона вийде невисокою і буде відповідати високій швидкості, з якою наші фахівці візьмуться за роботу.

Компанія ТЕДО дозволить отримати виписку як за запитом нотаріуса, так і для реєстрації в кадастровій системі. У другому випадку ми запропонуємо додаткову послугу. ТЕДО розробить технічну документацію з установленими межами ділянки на місцевості (в натурі). Такий проект потрібний, якщо Ви володар державного акта червоного кольору, який видавали до 2004 року.

Пам'ятайте, що отримання витягу з державного кадастру дійсно протягом трьох місяців для більшості випадків. Винятками є ситуації, коли ділянка передається у спадщину чи вперше реєструється. Тоді витяг з ДЗК Київ є безстроковим.

Ми працюємо як з мешканцями столиці, так і її околиць. Тому якщо Вам потрібен витяг з ДЗК для Київської області, обов'язково телефонуйте, і ми обговоримо юридичні питання детальніше. Наші спеціалісти надають безкоштовну консультацію. Так що, підписуючи договір, Ви вже будете мати точне уявлення, які документи потрібні для витягу з державного кадастру і як скоро воно відбудеться.