Декларація про готовність об'єкта до експлуатації

Декларація про готовність об'єкта до експлуатації: вартість, терміни

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
 • від 5000 грн
 • 2 тижні
  • Копія повідомлення/декларації про початок будівельних робіт;
  • Копія технічного паспорту БТІ;
  • Правовстановлюючі документи;
  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний номер.

  Будівництво завершене, ведуться оздоблювальні роботи, новий будинок чекає на господарів. Проте заселення неможливе без оформлення декларації про готовність об’єкту до експлуатації, оскільки без неї не укласти угод про постачання води, газу і електрики.

  Невчасно оформлена декларація про готовність до експлуатації може істотно зіпсувати плани, загальмувати процес переселення в щойно збудований будинок або його продаж. Як показує практика, своєчасне звернення до професіоналів дозволяє уникнути багатьох непорозумінь і неприємностей у процесі підготовки декларації про готовність об'єкта до експлуатації. Саме тому радимо вам замовити декларацію про готовність об'єкта до експлуатації, звернувшись до ТЕДО.

  Наша компанія вже давно перебуває на ринку послуг, пов'язаних з оформленням будь-будівельної документації, і пропонує конкурентну вартість декларації про готовність об'єкта до експлуатації, а також гарантує якість послуги. Задля економії вашого часу, команда фахівців візьме на себе всі клопоти з підготовки декларації про готовність об'єкта до експлуатації для будівлі будь-якої категорії складності.

  Слід мати на увазі, що лише будівлі 1-3 категорії складності, зведені на підставі повідомлення або декларації про початок будівельних робіт, здаються в експлуатацію шляхом подання декларації про готовність об'єкта до експлуатації, яка реєструється органом державного архітектурно-будівельного контролю на безоплатній основі.

  Внесення до реєстру декларації про готовність об'єкта до експлуатації у Києві гарантує законність подальших дій з нерухомістю, зокрема процедури оформлення права власності та підключення до комунікаційних та інженерних мереж.

  Процедура подачі декларації про готовність до експлуатації у Києві передбачає кілька кроків. Передусім суб'єкт будівельної діяльності або його довірена особа мають отримати бланк документа і вписати в нього необхідні дані. Заповнення декларації про готовність об'єкта до експлуатації вимагає ретельної перевірки, адже найменший відступ від форми або виправлення є підставою для відмови в реєстрації. Коли заява готова, вона в двох примірниках надсилається до інспекції, де розглядається протягом 10 днів. У разі відповідності документів нормам і виконання інших вимог, до єдиного реєстру вноситься інформація про реєстрацію декларації, один примірник якої повертається заявнику, а другий зберігається в інспекції. Датою введення в експлуатацію буде вважатися дата внесення декларації до реєстру.

  Якщо ви плануєте звернутися за послугою оформлення декларації про готовність до експлуатації у Києві чи Київській області, наші фахівці нададуть вам безкоштовну консультацію, за потреби виїдуть на об'єкт для його огляду та оформлять супутні документи, необхідні для декларації. Ціни на наші послуги конкурентні і вигідні, завжди є можливість домовитися про зручний для замовника спосіб оплати, адже ми цінуємо наших клієнтів і бажаємо створити для них якомога комфортніші умови співпраці.