УЗАКОНЕННЯ БУДІВНИЦТВА
Дозвільна і технічна будівельна документація
Київ і Київська область
+38 (097) 353-30-03
Отримати безкоштовну консультацію
завершених проектів
років досвіду
спеціалістів
% гарантії

Оформлення будівництва

Оформлення будівництва

ОФОРМЛЕННЯ БУДІВНИЦТВА: БУДІВЕЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Послуги з оформлення будівництва
Консультація з оформлення будівництва, містобудівний розрахунок, будівельний паспорт, містобудівні умови і обмеження, дозвіл на будівництво, технічний паспорт бті, введення в експлуатацію, генеральний план, детальний план території...
Детальніше

ПЕРЕПЛАНУВАННЯ, РЕКОНСТРУКЦІЯ

Перепланування, реконструкція

Перепланування, реконструкція ПРИМІЩЕНЬ ТА БУДІВЕЛЬ

Послуги з перепланування та реконструкції
Консультація з узаконення перепланування або реконструкції квартири, узгодження вхідної групи, узаконення перепланування будівлі, допоможемо здійснити поділ або об'єднання нерухомості, узаконення мансард...
Детальніше

ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ, ПРОЕКТИ

ПРОЕКТУВАННЯ, ПРОЕКТИ

Послуги з проектування, готові проекти
Проектна документація, ескізне проектування, послуги з проектування житлових будинків, котеджів і таунхаусів, магазинів, кафе, піцерій, ресторанів, офісних приміщень, створення проектно-кошторисної документації, виготовлення паспорта оформлення фасадів...
Детальніше

УЗАКОНЕННЯ БУДІВНИЦТВА

УЗАКОНЕННЯ БУДІВНИЦТВА

УЗАКОНЕННЯ БУДІВНИЦТВА

Послуги з узаконення будівництва
Консультація з питань узаконення будівництва, допоможемо узаконити приміщення до 300 квадратних метрів, приміщення понад 300 квадратних метрів, самочинне (самовільне) будівництво, прибудову та багато іншого...
Детальніше

ЗЕМЛЕУСТРІЙ (ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ). ЗЕМЕЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ

ЗЕМЛЕУСТРІЙ. ЗЕМЕЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ

ЗЕМЛЕУСТРІЙ. ЗЕМЕЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ

Послуги з землеустрою, операції з землею
Консультації із земельних питань, приватизація земельних ділянок, зміна цільового призначення землі, розробка всіх видів проектів землеустрою для відведення земельних ділянок, розділ і об'єднання земельних ділянок...
Детальніше

ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА НЕРУХОМІСТЬ

ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

Послуги з оформлення права власності на нерухомість
Консультація з оформлення права власності на нерухомість, реєстрація документів на право власності, оформлення спадщини, відновлення документів на нерухомість, приватизація нерухомості, оформлення спадщини...
Детальніше

СУПРОВІД УГОД ТА ОПЕРАЦІЙ З НЕРУХОМІСТЮ

СУПРОВІД УГОД З НЕРУХОМІСТЮ

СУПРОВІД УГОД ТА ОПЕРАЦІЙ З НЕРУХОМІСТЮ

Послуги з супроводу операцій з нерухомістю
Юридичні консультації з питань відчуження нерухомості (договори дарування, купівлі-продажу, обміну), укладання договорів оренди нерухомого майна, експертиза правовстановлюючих документів, юридичний аналіз договорів, супровід угод з нерухомістю в Києві при підписанні договору...
Детальніше

ЗМІНА ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НЕРУХОМОСТІ

ЗМІНА ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ЗМІНА ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НЕРУХОМОСТІ

Переведення з нежитлового в житловий фонд
Консультація з переведення нерухомості в нежитловий фонд та послуги з переведення з нежитлового в житловий фонд...
Детальніше

Ринок нерухомості являє собою систему економічних відносин, які виникають при операціях з нерухомістю. Він є найважливішою складовою економіки будь-якої країни, певного роду навіть індикатором її стану, адже якщо населення готове вкладати гроші в нерухоме майно, це свідчить про економічне зростання.

Більш ніж очевидно, що правила поведінки на цьому ринку повинні існувати не тільки в рамках моральної і етичної нормативних систем людських відносин, але також регулюватися правом, яке є більш надійним і вірним інструментом контролю і управління.

На жаль, як і будь-яке інше явище, право і законодавство має свої позитивні і негативні аспекти. До останніх найчастіше відноситься складність і заплутаність законів і підзаконних актів, наявність безлічі підводних каменів і нюансів, занадто формальний характер адміністративних процедур і багато іншого. Саме тому відсутність досвіду та спеціальних знань при укладанні правочинів щодо нерухомості і здійсненні різних передбачених законом дій при будівництві може мати вельми неприємні наслідки, серед яких втрата часу і грошей, зірвані угоди і т.п.

Але якщо вже ви опинилися на сайті компанії ТЕДО, отже, всього цього вам вдасться уникнути! Наша фірма використовує комплексний та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Професіонали, що працюють у нас, всебічно вивчають обставини справи, проводять ретельний юридичний аналіз документації, можуть здійснити оцінку нерухомості у Києві, надають правовий супровід угод з нерухомістю і не тільки, від самого початку і до їхнього успішного завершення.

Оформлення права власності, всі операції з будівництвом і землеустроєм

Наша юридична фірма може виступити вашим законним представником у будь-яких органах державної влади, які уповноважені у сфері регулювання будівельної діяльності. Щоб отримати технічний паспорт БТІ, наприклад, вам більше не доведеться самому бігати з кабінету в кабінет з купою папірців, адже спілкування з співробітниками ДАБК або БТІ ви можете сміливо перекласти на наші плечі.

Компанія співпрацює як з фізичними, так і юридичними особами з питань проектування і проектної документації для будівель будь-якого масштабу і складності. Наші архітектори зможуть створити проект, який максимально втілить в життя ваші уявлення й мрії щодо майбутнього будинку або іншого об'єкта. Крім того, у нас є готові проекти будинків на будь-який смак, які можна придбати.

На етапі початку будівництва вам знадобиться зайнятися оформленням різної будівельної документації. Ми пропонуємо свою допомогу в отриманні будівельного паспорта (для будинків площею до 300 квадратних метрів) або дозволи на будівництво разом з містобудівними умовами і обмеженнями для будівель більш великих розмірів.

Завершення будівництва також не проходить без звернення у відповідні інстанції, так як необхідно провести введення в експлуатацію готового будинку, щоб надалі мати можливість підключення до різних комунікацій. Оформити цей акт ми також зможемо за вас.

Якщо сталося так, що будинок, квартиру або інший об'єкт ви побудували давно, не знаючи при цьому про необхідність усіх перерахованих вище документів, або ж просто хотіли якнайшвидше звести плановане будівлю, то вам терміново потрібно узаконення будівництва. Пам'ятайте, що без цього розпоряджатися своїм нерухомим майном ви не зможете, так як воно фактично знаходиться поза законом. І з цією проблемою ми допоможемо вам впоратися якнайшвидше, оскільки знаємо, як узаконити самовільне будівництво з мінімальними витратами часу і грошей.

ТЕДО опікується не лише наданням послуг з оформлення будівництва і його супроводом з самих перших кроків, але також має великий досвід у всьому, що стосується і модифікацій вже готових будівель.

Наприклад, якщо ви збираєтеся робити ремонт, в який буде входити перепланування, реконструкція приміщень та будівель, то вам слід звернутися в нашу компанію. Безліч перевірок, які належить пройти, довідок і підписів, які необхідно зібрати, передбачає наше законодавство для того, щоб узаконити перепланування. І, звичайно ж, для нас все це зробити зовсім не важко.

Нарешті, якщо ви хочете в своєму будинку або квартирі обладнати офіс і почати там підприємницьку діяльність, можете звертатися в ТЕДО, так як для цього вам обов'язково знадобитися оформити зміну цільового призначення нерухомості.

Оскільки нерухоме майно невіддільне від землі, на якій воно знаходиться, наша компанія подбала про те, щоб клієнт міг одночасно з будівельними питаннями вирішити також ті, які пов'язані з його ділянкою. Наші професіонали проведуть будь-які земельні операції, а ви заощадите час на пошук компанії, яка могла б це зробити для вас.

Узагальнюючи вищезазначене, компанія ТЕДО пропонує повний комплекс юридичних послуг в Києві по оформленню права власності та за всіма операціями, пов'язаними з будівництвом і землеустроєм. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте якісну послугу у справжніх професіоналів своєї справи.

Компанія «ТЕДО»
Накопичений досвід, зв'язки і доскональне знання всієї нормативної бази дозволяють нам виконати найскладніші роботи.