Для того, щоб проводити певні будівельні або ремонтні роботи на прилеглій території до багатоповерхового будинку міста Києва, на будь-якій іншій території, яка не належить Вам по праву власності, або на території, що знаходиться у Вас в праві власності (оренді), але проведені Вами будівельні роботи якимось чином порушують благоустрій населеного пункту, Вам необхідно отримати контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення.

Контрольна картка на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення – це документ, на підставі якого проводяться будівельні та земельні роботи на території міста з порушенням благоустрою. На підставі цього документа відбувається фіксація, та контроль за дотриманням правил благоустрою території.

Контрольну карту видає КП «Київблагоустрій» або відповідні районні відділення контролю за благоустроєм, на підставі листа-звернення та заявки на отримання контрольної картки.

Після відкриття картки і проведення запланованих будівельних робіт, інспектор перевіряє їх відповідність з контрольною карткою, в якій були присутні ескізні наміри, і якщо все сходитися - закриває її. При закритті контрольної картки виникає досить багато нюансів, один з них – при ремонті фасаду будівлі. Вам не закриють картку порушення благоустрою, поки у Вас не буде затверджений паспорт фасаду.