Консультація з оформлення права власності на нерухомість

Консультація з оформлення права власності на нерухомість: вартість

ВАРТІСТЬ

 • безкоштовно

 • Одного лише факту придбання або спорудження нерухомого майна недостатньо, щоб стати повноправним власником і отримати законні права: володіти ним, користуватися і розпоряджатися. Для цього необхідно обзавестися правовстановлюючим документом – свідоцтвом про право власності.

  Процедура оформлення права власності відноситься до розряду адміністративних, вона включає в себе досить велику кількість дій і кроків, які доведеться пройти перш ніж отримати бажаний і довгоочікуваний документ на право власності.

  Якщо ви не дуже уявляєте, як відбувається цей процес, а вивчення законодавства наганяє нудьгу, вам необхідна консультація з оформлення права власності на нерухомість. Професійні і досвідчені юристи, співробітники компанії ТЕДО, зможуть надати її вам абсолютно безкоштовно. Оскільки ми вже довгий час працюємо в цій сфері, наш досвід і знання дозволяють повно і зрозуміло роз'яснити всі тонкощі такої нелегкої справи, як оформлення права власності на будинок/ділянку в Києві та Київській області.

  Консультація з оформлення права власності на нерухомість у Києві та Київській області

  Передусім наші юристи пояснять, які документи потрібні для оформлення права власності. До них, зокрема, належать: заява встановленої форми (подається самостійно або через уповноваженого представника); документ, що посвідчує особу (найчастіше паспорт та ідентифікаційний код; квитанції, що підтверджують сплату адміністративних та інших зборів, технічний паспорт об'єкта.

  Наступним кроком стане реєстрація власності в Києві та Київській області. Ці повноваження має орган державної реєстрації прав або нотаріус як спеціальний суб'єкт, що має право та повноваження державного реєстратора прав на нерухоме майно.

  Якщо ви думаєте, що на зборі документів і реєстрації права власності (Київ і Київська область) всі складнощі закінчуються, то ви, на жаль, помиляєтеся. Оформлення права власності на квартиру, будинок або земельну ділянку має куди більше нюансів. Наприклад, значення також має, первинна реєстрація здійснюється або вторинна, є обтяження на нерухомість та інші фактори. Крім того, не слід забувати і про можливість відмови.

  У цілому, для того, щоб отримати власність на квартиру, доведеться значно потрудитися, навіть при наявності необхідних знань і розуміння процесу. Тому оптимальним рішенням може стати співпраця з компанією ТЕДО. Ми надаємо повний спектр послуг, пов'язаних з реєстрацією прав, можемо допомогти зі зняттям заборон на відчуження майна і гарантуємо позитивний результат з економією часу і нервів. Як правильно оформити права на квартиру, дачу, офіс, землю та інші об'єкти, ви можете дізнатися, отримавши безкоштовну консультацію у компанії ТЕДО.