Реконструкція квартири

Реконструкція квартири: вартість, документи

ВАРТІСТЬ

договірна

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
  • Для декларації про початок будівельних робіт:
  • Правовстановлюючі документи, паспорт, ідентифікаційний номер власника, проект, наказ про авторський нагляд, наказ про технічний нагляд, договір ген.підряду.
  • Для технічного паспорта БТІ:
  • Правовстановлюючі документи, паспорт, ідентифікаційний номер власника, копія зареєстрованої декларації про початок будівельних робіт.
  • Для декларації про готовність об'єкта до експлуатації:
  • Правовстановлюючі документи, паспорт, ідентифікаційний номер власника, копія повідомлення про початок будівельних робіт, копія технічного паспорта БТІ, довідка про пайову участь у розвитку інфраструктури міста, селища, села.
  • Для реєстрації документів на право власності:
  • Правовстановлюючі документи (оригінал) , паспорт, ідентифікаційний номер власника, зареєстрована декларація про готовність об'єкта до експлуатації (оригінал), технічний паспорт БТІ (оригінал), довідка про присвоєння поштової адреси

Реконструкція житлової квартири – це роботи ремонтно-будівельного характеру, які включають зміну фізичних і технічних характеристик приміщення, маніпуляції з опорними перегородками, в тому числі їх перенесення, обладнання проходів і багато інші дії. Однак слід мати на увазі, що при цьому втручання у зовнішні несучі конструкції будівлі не допустимо.

Як узаконити реконструкцію квартири

Якщо ви плануєте реалізувати які-небудь з перерахованих вище змін, пам'ятайте, що до початку ремонту необхідно обов'язково отримати дозвіл на реконструкцію квартири. Без цього документу ви не зможете зареєструвати проект свого житла із внесеними змінами, отримати новий технічний паспорт або інші правоустановчі документи, що, в свою чергу, виключає і повну свободу володіння і розпорядження нерухомим майном.

Узаконення реконструкції квартири в Києві та Київській області

Щоб оформити реконструкцію квартири Київ, вам необхідно звернутися до органу державного архітектурно-будівельного контролю, підготувавши при цьому ряд документів: паспорт та ідентифікаційний код заявника, документ, що засвідчує право власності чи володіння, будівельний паспорт і. т. д. Практика показує, що процес узаконення реконструкції квартири – доволі копітка справа, що вимагає витрат часу і коштів.

Але зовсім не обов'язково звалювати на свої плечі тягар турбот, пов'язаних з вивченням житлового та будівельного законодавства, стоянням у чергах і малоприємним спілкуванням з чиновниками. До ваших послуг – компанія ТЕДО. Наші фахівці знають, до кого і коли звернутися, як заповнити заяви, зібрати довідки та свідоцтва, провести огляд об'єкта та інші дії для оформлення реконструкції квартири.

Звертаючись до ТЕДО, ви можете розраховувати на консультацію, яку надають компетентні юристи з багаторічним доствідом роботи. Крім того, місце і час зустрічі обговорюється так, щоб забезпечити максимальну зручність для клієнта. Оформити реконструкцію квартири з нами – це краще рішення для того, хто цінує свій часом і хоче мати справу зі справжніми професіоналами.