Проектування котеджів і таунхаусів

Бурхливий столичний темп і постійний рух у центрі Києва схиляє багатьох городян до життя подалі від Хрещатика. Бездоганна екологія, розслаблююча тиша, свій земельна ділянка – ось одні з головних переваг для власників котеджів і таунхаусів. А якщо додати до цього щедрі площі приміщень і невелика кількість сусідів, то рівень комфорту для таких малоповерхових варіантів дійсно дуже високий.

Запорука комфортного проживання в заміської нерухомості – грамотне проектування котеджів і таунхаусів. Воно дозволить ідеально реалізувати Ваші побажання, значно заощадити при виконанні будівельних робіт, а також – найголовніше – отримати право власності на житло. Адже проект повинен завірятися у містобудівних органів, тому без нього Ви зведете тільки самобуд.

Проектування котеджів і таунхаусів в Києві та Київській області

Перш ніж замовити проектування котеджу або таунхауса, визначтеся з матеріалом. Ті ж котеджі бувають декількох видів: стандартні цегляні, екологічні дерев'яні, практичні каркасні і об'єднані з цегли і дерева. Від Вашого вибору залежить як вартість, так і складність будівельно-монтажних робіт.

Проектування котеджів можна розбити на такі стадії. Спочатку Ви приходите до нашим архітекторам і діліться з ними своїми ідеями. В ході спілкування Вам розкажуть, як можна втілити їх у практичні форми, дотримуючись норм будівництва. Коли ви вдарили по руках, можна приступати до активної роботи.

Як правило, проектування котеджів у Києві та Київській області починається зі збору геодезичних, топографічних і геологічних даних. Адже без врахування ґрунтових вод і властивостей ґрунту можна закладати фундамент. А складання топографічного і ситуаційного плану допомагає гармонійно розмістити котедж. Очевидно, що на рівному майданчику будівельні роботи пройдуть швидше і дешевше, ніж на похилій.

Коли геодезисти передали естафету проектувальникам, вони починають складати кошторис і малювати креслення. Спершу виконується архітектурний, він же ескізний проект. У ньому продумується розташування і розміри кімнат, зовнішній вигляд котеджу. Архітектори планують, як вписати будинок в околиці, яким зробити фасад, які матеріали вибрати. У підсумку Вам нададуть масу креслень, плани поверхів та розрізи, генеральний план, пояснювальну записку.

Робочий, або будівельний проект включає дані про елементи конструкції: перекриттях, покрівлі, фундаменті, ганку. У нього також входить розділ про інженерних системах: як провести комунікації до будинку і які технологічні рішення вибрати.

Ескізний проект і вся проектна документація повинна бути затверджена в місцевому відділенні архітектури і містобудування, а також ДАБІ. Не самий приємний процес, тому краще доручіть його нам – знаючи всі достоїнства нашого проекту, ми максимально швидко узгодимо його у регулятора, щоб отримати на руки відповідний паспорт.

Проектування таунхаусів повинно враховувати головні відмінності цього виду житла від котеджів:

  • стик з прилеглим будинком;
  • окремий вхід;
  • зручне розміщення ділянки;
  • гармонійна планування для багаторівневих приміщень.

Замовити проект котеджу або таунхауса

Проектування таунхаусів в Києві та Київській області зазвичай передбачає стандартне планування. Але у нас Ви можете вибрати і оригінальні рішення: на яку сторону винести підсобні приміщення і кухню, або робочий кабінет та кімнати для відпочинку. Також індивідуально підбирається розміщення гаража.

Доступна на проектування котеджів і таунхаусів ціна і безумовний професіоналізм – це те, що спокусив багатьох наших клієнтів. Звертайтеся до нас і Ви, і тоді зможете сміливо розраховувати, що отримаєте малоповерхове житло найвищого класу!