Геологія

Геологія ділянки: вартість

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
від 8000 грн Акт на землю

Інженерно-геологічні вишукування проводять для того, щоб до початку будівництва визначити особливості рельєфу та ґрунту на ділянці, відведеній під забудову.

Геологічні вишукування під будівництво – обов'язкова умова для розрахунку несучих властивостей фундаменту. Часто фундамент будівлі занадто високий або слабкий, і причина цього – проектування наосліп, без буріння. При інженерно-геологічних вишукуваннях фахівці отримують не тільки вичерпні відомості про ґрунти, але й інформацію про ґрунтові води, агресивність ґрунтів по відношенню до сталі і бетону, а також можуть дати рекомендації щодо необхідного типу фундаменту.

Замовляючи інженерно-геологічні вишукування для будівництва, важливо враховувати ряд факторів. Пляму забудови: необхідно визначити, де буде стояти будинок, щоб знати місце буріння. Також слід переконатися, що бурова установка точно зможе проїхати до місця буріння. Крім цього, необхідно знати орієнтовні розміри майбутнього будинку, а також матеріал будівництва – щоб спланувати обсяг робіт. Для початку інженерно-геологічних вишукувань обов'язковим є наявність топографічної зйомки.

Вишукування виконуються підприємствами і організаціями, які мають відповідну ліцензію на даний вид робіт. Наявність геологічних вишукувань є обов'язковим для розробки проектної документації для будівництва.