Послуги БТІ

Послуги БТІ: документи

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

  • Правовстановлюючі документи на землю;
  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний номер власника.

Якщо Вам необхідно продати нерухомість або зробити в ній перепланування, вам знадобляться послуги БТІ. Звучить просто і зрозуміло, але часто приступивши до справи самостійно, починаєш шкодувати про втрачений час і кошти. Оформлення документів БТІ може перетворитися на довгу процедуру, якщо займатися нею самому. Тому рекомендуємо скористатися нашим портфелем послуг, щоб зберегти більше часу і грошей.

Ми надаємо такі популярні послуги БТІ в Києві як проведення інвентаризації та обліку об'єкта. У ході цих операцій визначається фактична площа, технічний стан нерухомості, а також її вартість.

Послуги БТІ в Києві та Київській області

Вам знадобляться послуги БТІ в Київській області або в Києві, якщо відбулася реконструкція або перепланування об'єкта, а також для отримання технічного паспорта. Технічній інвентаризації підлягають житлові приміщення, присадибні та дачні будинки, господарські споруди та споруди, комплекси виробничого та комерційного призначення.

Після цього видається техпаспорт БТІ. У ньому міститься інформація про фактичний стан нерухомості: рік побудови, докладний опис конструкцій, площа, поверховість. Оформити цей документ Ви можете в нашій компанії. Досвідчений фахівець виїде на об'єкт, де проведе заміри і виконає необхідні дослідження його. Вирішивши замовити технічний паспорт у нас, Ви отримаєте документ, який цілком відповідатиме букві закону.

Багато власників нерухомості бояться здійснювати перепланування, оскільки це потребує ретельного узгодження з муніципальними органами. З нашою допомогою реєстрація в БТІ Вашого проекту пройде у максимально стислі терміни. Ми швидко врегулюємо питання, пов'язані з переплануванням житла і його узаконенням. Нагадаємо, що зайнятися цим необхідно до проведення ремонту, а не після, інакше від Вас можуть зажадати повернути все в початковий стан перед продажем або у разі аварійної ситуації у Вашому домі.

Також ми надаємо такі платні послуги БТІ як оформлення приватизації та зміна статусу нерухомості з житлового в нежитловий.

Якщо Ви маєте намір продати, обміняти, закласти під іпотеку, передати у спадщину або подарувати свій об’єкт нерухомості, Вам знадобиться виписка з бюро технічної інвентаризації. Вона ж – витяг з БТІ. Цей документ підтверджує, що даний об'єкт зареєстровано за Вами в електронному реєстрі. Перед тим, як видається ця довідка характеристика БТІ, треба знову-таки провести технічну інвентаризацію. Це необхідно, щоб оформити або переоформити технічний паспорт БТІ.

Щоб не відкладати заплановані операції з нерухомістю, радимо звернутися до компанії ТЕДО. Наші фахівці оперативно і повноцінно проведуть технічну інвентаризацію, після чого в найкоротші терміни оформлять виписку з реєстру.

Вартість послуг БТІ в нашій компанії відображає швидкість і професіоналізм надання послуг. Ми вирішуємо як найбільш затребувані питання, так і нестандартні проблеми клієнтів. БТІ ціна на послуги чітко прописується в договорі і залишається фіксованою.

Здійснення операцій з нерухомістю не забере зайвого часу, якщо доручити це нам. ТЕДО допоможе Вам:

  • отримати техпаспорт або його дублікат;
  • зареєструвати або оформити право власності;
  • узаконити перепланування та будівництво.

Ми надаємо тільки високоякісні послуги БТІ в Києві та Київській області! Звертайтесь до нас за консультацією, щоб разом з Вами домогтися кращого результату.

Замовити послуги БТІ в Києві та Київській області: