ЗМІНА ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НЕРУХОМОСТІ

ЗМІНА ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ЗМІНА ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НЕРУХОМОСТІ

Переведення з нежитлового в житловий фонд
Консультація з переведення нерухомості в нежитловий фонд та послуги з переведення з нежитлового в житловий фонд...
Детальніше

Зміна цільового призначення нерухомості

Всі ми з дитинства знаємо, що квартира чи будинок – це приміщення, призначені для проживання, тому не часто замислюємося про те, що їх можна використовувати і для інших цілей. Проте, у бізнес-середовищі зміна цільового призначення нерухомості – явище далеко не нове, але все ще дуже актуальне. Згадайте тільки про невеликі контори і офіси, магазини, медичні кабінети, які все частіше і частіше з'являються на перших поверхах житлових будинків. Крім того, оформити зміну цільового призначення знадобиться так само при перепрофілюванні з однієї комерційної діяльності в іншу.

Отже, якщо ви плануєте відкрити свій невеликий бізнес, організувавши офіс в квартирі, або ж бажаєте з продавця перекваліфікуватися у невеликого ресторатора, нижченаведена інформація буде для вас дуже пізнавальною та корисною.

Мабуть, ключовим питанням тут є процедура, а так само ціна зміни цільового призначення нерухомості. Почнемо з першого пункту.

Як зазначено в ст. 7, 8 Житлового Кодексу України (із змінами від 12.05.2015), переведення придатних для проживання жтлових будинків і житлових приміщень у будинках державної, комунальної і приватної форм власності у нежитлові, як правило, не допускається. Тим не менш, згідно цього ж порядку, змінити цільове призначення нерухомості в Києві, а також в інших містах України, все ж можливо. Але у виняткових випадках і тільки за розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Винятковим випадком у цьому зв'язку є зміна цільового призначення тих приміщень, які розташовані на першому, другому та цокольному поверхах, а також тих, які мають окремий вхід або можливість його пристрою.

Зміна цільового призначення нерухомості Києва відбувається шляхом звернення в центр надання адміністративних послуг відповідної районної в місті Києві державної адміністрації. Зацікавлена особа повинна подати заяву про переведення житлового будинку в нежитловий, в якому слід вказати з якою метою ця дія здійснюється і для чого в подальшому планується використовувати приміщення. Крім того, до заяви необхідно додати перелік різних документів.

Далі Центр надання адміністративних послуг розглядає заяву та перевіряє її, а також подані документи на предмет відповідності встановленим законодавством вимогам. У випадку, якщо всі формальності дотримані, видається розпорядження про переведення придатного для проживання житлового будинку, житлового приміщення у нежитловий, з обов'язковим зазначенням подальшого функціонального призначення будівлі або приміщення.

Слід так само відзначити, що граничний термін розгляду поданих документів та прийняття рішення про зміну цільового призначення нерухомості не може перевищувати 30 календарних днів з дня подання заявником заяви та документів.

Звичайно ж, у багатьох юридичних фірмах можна замовити зміну цільового призначення нерухомості, проте навряд чи хтось зможе надати цю послугу з таким же комфортом для клієнта, як компанія ТЕДО. Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, надаємо безкоштовні консультації з різних юридичних питань, пропонуємо кілька способів оплати на ваш вибір. Звертаючись до ТЕДО, ви можете бути впевнені, що ніяких проблем у вас не виникне, адже ми здійснимо зміну цільового призначення нерухомості недорого, швидко і якісно.

Переведення з нежитлового в житловий фонд

Переведення з нежитлового в житловий фонд: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ
ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

договірна

від 1 місяця

  • Правовстановлюючі документи на нерухомість,технічний паспорт, паспорт, ідентифікаційний номер власника.
  • Переведення квартири в нежитловий фонд – доволі поширена операція з нерухомістю. Тому багато власників квартир в новобудовах або старому житловому фонді неодноразово задумувались над тим, як здійснити переведення квартири з житлового фонду в нежитловий, і навпаки.

    Консультація з переведення нерухомості в нежитловий фонд

    Консультація щодо переведення в нежитловий фонд: вартість

    ВАРТІСТЬ

    безкоштовно

    Переведення нерухомості в житловий фонд у Києві та Київській області здійснюється в порядку, установленому місцевою владою. Саме органи місцевого самоврядування уповноважені вирішувати це питання. Питаннями переведення житлових приміщень у нежитлові і навпаки займаються спільно виконавчий комітет міської ради та міжвідомчі комісії, створені при районних державних адміністраціях.