Проектна документація

Один із найбільш тривалих, але водночас важливих етапів в будівництві – розробка проектної документації. Вона необхідна як при новому будівництві, так і розширення (реконструкції) наявної площі. Проектна документація потрібна, щоб отримати дозвіл для будівельних робіт. Згідно українського законодавства, розробляти її можуть і фізичні, і юридичні особи, які обов'язково отримали державну ліцензію.

Розробка проектної документації в Києві та Київській області

Проектно-кошторисна документація - це текстові та графічні матеріали, виконані в установленому порядку. Простіше кажучи, креслення з пояснювальною запискою. З їх допомогою визначаються конструктивні, архітектурні, містобудівні, технічні, об'ємно-планувальні та технологічні рішення, а також складається кошторис об'єктів будівництва.

Якщо пояснити на практичному прикладі, проектно-кошторисна документація в Києві та Київській області повинна створюватися з урахуванням генерального плану, а також схем районного планування.

Взявшись за виготовлення проектної документації в Києві, проектувальник повинен дотримуватися ряду умов:

  • відповідати чинним нормативним документам, або отримати погодження від регулятора при відхиленні від них;
  • забезпечити охорону навколишнього середовища;
  • враховувати містобудівні та архітектурні вимоги;
  • створити конкурентоспроможну продукцію;
  • гарантувати експлуатаційну надійність;
  • забезпечити патентну чистоту технічних рішень (на проектну документацію об'єкта поширюється авторське право).

Як бачите, навіть у загальних рисах цей етап виглядає дуже серйозно, і довірити його краще підготовленому досвідченому фахівцю. Тому замовити проектну документацію потрібно у тих проектувальників, які мають успішний досвід вирішення таких завдань, працювали з різнобічними проектами і готові до кропіткої праці. Таким виконавцем є наша компанія.

ТЕДО ретельно дотримується законодавства України і оформить вихідні дані в установленому порядку. До них відносяться завдання на проектування, технічні умови інженерного забезпечення, архітектурно-планувальне завдання. Таким чином, оформлення проектної документації має поєднувати інженерну, архітектурну і структурну складові.

Наші фахівці вміло прорахують необхідні параметри. Сюди входять газопостачання, зовнішнє освітлення, телефонізація і телебачення, водопостачання, каналізація, відведення ґрунтових вод, пожежна охорона і диспетчеризація, а також багато іншого. Розробка проектної документації у Києві від нашої компанії включає необхідні стадії проектування. Це ескізний і робочий проекти, техніко-економічне обґрунтування, техніко-економічний розрахунок, проект і робоча документація.

Ви можете замовити у нас не тільки проектну документацію, але і інші документи для будівництва. Наприклад, містобудівний розрахунок, який обґрунтовує можливість зведення об'єкта на даній території. Він потрібний для спорудження будинку з площею більше 300 м2, комерційної нерухомості або перепланування житла із зміною геометричних параметрів.

Ми оформимо авторський нагляд, завдяки якому реалізація проекту дотримується з ювелірною точністю. Архітектор скрупульозно контролює процес, виїжджаючи на об'єкт за графіком або за вимогою. Для перевірки відповідності юридичним та будівельним нормам рекомендуємо скласти технічний нагляд. Наші фахівці підготують необхідний пакет документів і готові зустрітися з Вами на об'єкті.

Вартість проектної документації залежить від площі об'єкта, його технічних особливостей та термінів. Наша компанія завжди прагне забезпечити взаємовигідне співробітництво. Тому ціни на проектну документацію будуть розумними для Вашого бюджету.

Компанія ТЕДО позбавить Вас від бюрократичної тяганини і вивчення величезного списку нормативних документів. Ми займаємося розробкою проектної документації в Києві вже довгий час. Ми чітко знаємо вимоги регулятора, поважаємо задані терміни і не боїмося нестандартних рішень. Також розробляємо проектну документацію для Київської області.