Переведення з нежитлового в житловий фонд: вартість, терміни, документи
ВАРТІСТЬ |
ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ |
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ |
---|---|---|
договірна |
від 1 місяця |
Переведення квартири в нежитловий фонд – доволі поширена операція з нерухомістю. Тому багато власників квартир в новобудовах або старому житловому фонді неодноразово задумувались над тим, як здійснити переведення квартири з житлового фонду в нежитловий, і навпаки.
Переведення нерухомості з нежитлового в житловий фонд у Києві та Київській області
Законодавство України передбачає необхідність отримати дозвіл на переведення в нежитловий фонд, аледістати його зовсім не просто. Для цього доведеться пройти безліч стадій, відвідати не одну адміністративну інстанцію і зібрати велику кількість документів і довідок.
Першим кроком при переводі з житлового в нежитловий фонд є підготовка проекту реконструкції приміщення, який підлягає попередньому затвердженню місцевим органом виконавчої влади. За отриманням дозволу на реконструкцію слідують безпосередньо роботи по втіленню в життя всіх необхідних змін. Власне будівництво і ремонт обходяться без втручання органів влади у процес, однак по завершенню доведеться проходити перевірку.
Комісія, до складу якої можуть входити інженерно-технічні працівники, фахівці проектних і науково-дослідних організацій та органів, представники санітарно-епідеміологічної служби, перевіряє будівля на відповідність житловим будівельним, санітарним та іншим нормам. У разі коли інспекція не знайде ніяких порушень і невідповідностей, ви, нарешті, зможете зареєструвати переведення в нежиле приміщення у Києві.
Процедура досить тривала і трудомістка, враховуючи перелік документів, які потрібні на кожній зі стадій. Якщо ви хочете зекономити власний час, звертайтеся за послугами з переведення у житловий або нежитловий фонд до кваліфікованих спеціалістів. Компанія ТЕДО, як справжні професіонали у питаннях, що стосуються нерухомості і будівництва, завжди готова допомогти вам здійснити переведення в нежитлове приміщення за прийнятною ціною.
Як бути, якщо потрібно здійснити зворотну дію, тобто перевести нежитлове приміщення в житловий фонд? Проблема в тому, що законодавством України такої операції не передбачено. Справа в застарілому нормативно-правовому регулюванні, адже ми все ще живемо за Житловим кодексом УРСР. Тим не менш, в силу існування практичної необхідності, переведення в житлове приміщення все ж дозволяють місцеві органи виконавчої влади.
У разі потреби переведення приміщення з нежитлового фонду у житловий ви можете з упевненістю звертатися в компанію ТЕДО! Наша компанія надає послуги зі зміни цільового призначення нерухомості, що передбачають консультації, підготовку всіх необхідних документів, безпосереднє сприяння у ході переведення в житлове приміщення. Ціна, яку ми пропонуємо, більш ніж демократична, а також є можливість домовитися про зручний для вас спосіб оплати.