Перепланування квартири

Узаконити перепланування квартири: вартість, терміни, документи

ВАРТІСТЬ ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
договірна від 2 тижнів
  • План приміщення або технічний паспорт;
  • план або малюнок від руки плану після перепланування.

Як зробити своє житло зручним, функціональним і сучасним? Бажання змінити внутрішній простір помешкання втілюється в життя шляхом перепланування. При цьому слід пам’ятати про необхідність узаконити зміни в плануванні квартири.

Узаконення перепланування квартири у Києві та Київській області

До найбільш поширених видів перепланування, що потребують узаконювання, відносяться об’єднання квартир на одному поверсі або різних поверхах, приєднання мансарди, облаштування дверних отворів в несучих стінах, об’єднання кімнати й лоджії та інші перепланування, що пов’язані з порушеннями капітальних конструкцій.

Першим кроком перед початком перепланування квартири є збір документів, що дають дозвіл на будь-які дії, з цим пов'язані. Дозвіл на перепланування квартири є обов'язковим і його необхідно отримати до початку робіт. Невиконання цієї умови загрожує штрафами. Для швидкого і ефективного вирішення всіх питань ви можете звернутися в компанію ТЕДО. Наші фахівці готові комплексно допомогти в оформленні перепланування квартири Київ.

Якщо перепланування вже відбулося, вам потрібно заповнити декларацію і прикріпити до неї пакет необхідних документів. Далі вся документація, передбачена законодавством для перепланування квартири або інших типів приміщень, подається в дозвільний центр при відповідальному місцевому органі виконавчої влади.

Оскільки ваші дії спочатку були незаконними, доведеться пройти ряд перевірок і в будь-якому разі сплатити штраф. Адміністративна комісія, яка проводить інспекцію, має перевірити відповідність виконаних робіт будівельним нормам, правилам та іншим нормативним документам, зажадати підтвердження відсутності претензій третіх осіб і. т. д.

Як бачите, вартість перепланування квартири може істотно зрости у зв'язку з початковим порушенням вимог законодавця. Звичайно ж, витрат уникнути не вдасться, але якщо ви все ж хочете узаконити перепланування квартири недорого і без проблем, вам необхідна допомога консультантів і юристів. Не варто відкладати проходження процедури легалізації в довгий ящик і боятися адміністративної тяганини. Всі ваші турботи і проблеми ми візьмемо на себе, від вас потрібен лише дзвінок у ТЕДО або запит на електронного адресу з проханням узаконити перепланування квартири. Подальше узгодження умов співпраці не займе багато часу, і вже незабаром ви зможете насолоджуватися затишком своєї квартири.