Проектування офісних приміщень

Раціональне планування офісу безпосередньо впливає на працездатність колективу. Там, де проектування офісних приміщень виконано фахівцями високого класу, спостерігають теплу робочу атмосферу і бажання співробітників рости далі. Також грамотне планування впливає в кращу сторону і на відвідувачів.

Проектування офісів, офісних приміщень у Києві та Київській області

Компанія ТЕДО тривалий час здійснює проектування офісів у Києві та Київській області. Ми знаємо, які рішення підібрати для столиці, де ділове життя не збавляє темпів, незважаючи на кризи. У нашому проекті також будуть закладені сучасні будівельні технології, які будуть вписуватися в діючі норми ДБН та СнИП.

Перш ніж почати проектування офісних приміщень у Києві та Київській області, наші співробітники відвідають Ваш об'єкт. Тоді вони зможуть підібрати кращі планування в залежності від особливостей ділянки і прилеглої інфраструктури, а також геологічних даних. Для цього складається технічне завдання і називаються терміни його виконання.

Спочатку ми готуємо ескізний проект Вашого офісу, який послідовно стверджуємо з Вами. Щоб обговорити його якомога зручніше, ми запропонуємо відразу кілька варіантів у форматі тривимірної візуалізації. Так Ви легко оцініть, наскільки підходить те чи інше проектування офісу. На цьому етапі ми узгодимо стиль і колір інтер'єру, розстановку меблів, оздоблювальні матеріали.

Також ми розглянемо більш деталізовані параметри. Наприклад, оцінити доцільність кожної зони офісу, скільки меблів і предметів декору знадобиться, яку точність площу займуть плитка або паркет, скляні перегородки і т. д.

Після затвердження ескізного проекту, ми надамо Вам креслення робочого проекту. Там будуть схеми вузлів інженерних комунікацій, розрізи перегородок і фасадів, плани підлоги і стелі, розкладка стін. Якщо Ви хочете автономне забезпечення для свого офісного центру, ми сплануємо резервне живлення, щоб Ви не залежали від раптових перебоїв з електроенергією.

Також ми допоможемо Вам заощадити. Звичайно, на деякі матеріали та обладнання не можна шкодувати гроші, тому що вони несуть ключове значення. Але для деяких конструкцій і планувальних рішень є більш дешеві альтернативи, які ми обов'язково Вам запропонуємо.

Вартість проектування офісного приміщення від компанії ТЕДО –одна з найвигідніших на ринку. При цьому ми забезпечуємо якісний сервіс, так як постійно готові вислухати клієнта і внести нові поправки. Тому замовити проектування офісу у нас – все одно, що довірити завдання свого хорошого друга. У нас велика база проектів, кожний з яких ми готові змінити під Ваші індивідуальні переваги.

Наші фахівці незамінні при оформленні будівництва. Так-так, проекти потрібно завірити у прискіпливих містобудівних органів, не забувши перед цим отримати дозвіл для самих будівельних робіт. А хто краще захистить переваги проектної документації, якщо не самі його автори? До того ж, наш досвід в спілкуванні з регуляторами гарантує успішне проходження документів. Так що якщо Ви хочете швидко отримати якісний і затверджений проект офісу – тоді без вагань звертайтеся в нашу компанію!