ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ, ПРОЕКТИ

ПРОЕКТУВАННЯ, ПРОЕКТИ

Послуги з проектування, готові проекти
Проектна документація, ескізне проектування, послуги з проектування житлових будинків, котеджів і таунхаусів, магазинів, кафе, піцерій, ресторанів, офісних приміщень, створення проектно-кошторисної документації, виготовлення паспорта оформлення фасадів...
Детальніше

Проектування

Кожен будинок має свою особливу атмосферу, свою індивідуальність, яка цілком і повністю відображає особистість господаря. Відповідність свого житла внутрішнім уявленням та ідеям про те, що таке краса, зручність, естетичність і функціональність – запорука особистого комфорту і радості, адже вдома ми проводимо велику кількість часу, зустрічаємо там найщасливіші моменти життя разом зі своєю сім'єю та друзями.

Якщо ви вирішили звести свій ідеальний будинок, без проектування будинку не обійтися. Звичайно ж, сьогодні є безліч програм і сайтів, де можна знайти готові проекти будинків/котеджів, проте зовсім не факт, що вони будуть відповідати всім вашим вимогам і побажанням. Чи варто обирати з наявних варіантів і потім мучитися від нехай навіть і дрібних, але від того не менш прикрих незручностей, коли є можливість звернутися в компанію, яка якісно та професійно надає послуги проектування? Звичайно ж, ні! І якщо ви якраз знаходитеся в пошуку такої фірми, то ви зовсім вдало виявилися на сайті ТЕДО.

Послуги проектування у Києві та Київській області

Наша компанія вже давно займається проектуванням будинків, будівель та інших будівельних об'єктів, має штат кваліфікованих фахівців, кращим програмним забезпеченням, величезним досвідом і дійсно може реалізувати будь-які побажання клієнта. Звертаючись до нас за послугами з проектування приватних будинків, ви завжди можете розраховувати на максимально швидке досягнення кінцевого результату у вигляді сучасного та комфортного житла, яке буде ідеальним для життя і відповідним всім законодавчим нормам, вимогам і умовам.

Індивідуальне проектування будинків, будівель та інших будівельних об'єктів

Як же розробляються проекти приватних і заміських будинків в нашій компанії? Первинним і самим головним елементом цього процесу є постійна взаємодія замовника з проектною групою, яка буде створювати ваше ідеальне житло. Наші фахівці з'ясують ваші переваги, вимоги до площі, поверховості будівлі, допоможуть визначитися з його загальною концепцією, при цьому беручи до уваги ваш спосіб життя, склад сім'ї, інші особливості, які можуть мати місце. Крім того, при проектуванні заміського будинку, ви отримаєте рекомендації, які матеріали найкращим чином підійдуть для його будівництва і утеплення, подальшої обробки, обравши із запропонованих комбінацій найбільш прийнятні особисто для вас. Що стосується фінансової сторони питання, то у нас ви отримаєте проекти приватних будинків, ціни на які адекватні і відповідають ринковій вартості. Крім того, якщо є така необхідність, можна домовитися про зручний спосіб і терміни оплати.

В компанії ТЕДО ви можете також купити готовий проект будинку/котеджу, адже ми маємо досить велику базу проектів. Крім того, є можливість індивідуальної модифікації та доопрацювання існуючих проектів у разі, якщо внести бажані зміни є можливим з технічної точки зору.

Нарешті, якщо ви вже зважилися замовити проектування котеджу або будинку (Київ і Київська область) у нашої фірми, то ми можемо надати повний комплекс послуг з підготовки та узгодження інших видів проектної документації, як – то: авторський і технічний нагляд, містобудівний розрахунок і. т. д. Ви можете зв'язатися з нами та отримати консультацію щодо всього вищепереліченого.

Отже, індивідуальне проектування – це ваш ключ до ідеального сімейного житла, а компанія ТЕДО – це ті люди, які допоможуть з підбором цього ключа.