Дизайн-проект приміщень

Багато з нас володіють задатками дизайнера інтер'єрів, вибудовуючи в голові всілякі рішення, які освіжать Ваше житло. Однак коли за проект береться фахівець, стає ясно, як багато Ви не врахували або просто не знали. Дизайн-проект від професіоналів – це можливість переосмислити приміщення, створити справжнє диво з інтер'єром.

Розробка, виготовлення дизайн-проекту приміщень у Києві та Київській області

Тому якщо Ви хочете неймовірно перетворити квартиру, звертайтеся в компанію ТЕДО. Наші дизайнери живуть своєю справою і запропонують масу варіантів, які підійдуть під Ваше бачення інтер'єру. При цьому робота не полягає лише в тому, щоб просто показати тривимірну презентацію. Послуги зі створення дизайн-проекту включають в себе повноцінне проектування та авторський нагляд.

Уважно вислухавши замовника, наш працівник відвідує сам об'єкт. Там він виконає заміри, щоб переконатися, декларовані габарити приміщення відповідають реальним. Після цього дизайнер запропонує Вам кілька планувальних рішень, враховуючи технічні характеристики об'єкта і Ваші побажання. Вам представлять 3D-візуалізації з розставленими меблями і предметами декору, запропонованими колірними рішеннями і матеріалами. Лише отримавши від клієнта згоду, наш фахівець візьметься за створення креслень і моделей.

Готовий проект буде містити ряд технічних даних:

  • інформація про перегородках, як будуються, так і збираних;
  • план підлогових покриттів і стель;
  • розгортка стін;
  • розташування сантехніки;
  • схеми розеток;
  • розкладка плитки;
  • план освітлення.

Замовити розробку, виготовлення дизайн-проекту приміщення в компанії ТЕДО

послуги зі створення дизайн-проекту входить специфікація оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання. Це означає, що фахівець підбере технічні характеристики для них, включаючи орієнтовну вартість.

Також дизайнер здійснює авторський нагляд проекту. Він буде виїжджати на об'єкт, щоб контролювати дотримання будівельною бригадою техзавдання. Представник ТЕДО буде відслідковувати хід виконання робіт та якість закуплених матеріалів, консультувати виконроба і вносити коригування в архітектурний і робочий проекти.

Наша компанія – один з кращих варіантів для того, щоб замовити дизайн-проект у Києві та Київській області. Крім перерахованих вище послуг, ми готуємо пакет документів для містобудівних інстанцій, забезпечуємо їх швидке й успішне узгодження.

Ми проектуємо дизайн як для існуючих приміщень з метою ремонту або перепланування, так і для новобудов, де тільки належить створювати інтер'єр. Наша компанія придумає унікальний образ для квартир, закладів громадського харчування, офісів.

А на наш дизайн-проект ціна – одна з найбільш спокусливих на ринку. Скористайтеся пропозицією від ТЕДО, щоб максимально комфортно облаштувати приміщення для відпочинку, роботи, дозвілля відвідувачів.