Створення проектно-кошторисної документації

По-справжньому будівельні процеси починають розгортатися, коли складена проектно-кошторисна документація. Тоді стає зрозуміло, як зводити об'єкт і які витрати чекають замовника. В документації обґрунтовується, чому будувати треба саме так, а не інакше, і як це зробити. Для фахівців – це майже що книга, за якою вони прочитають все про майбутнє будівлі.

Створення проектно-кошторисної документації виконується строго у відповідності з будівельними й іншими нормами законодавства. Для її розробки потрібно скласти бізнес-план, а також технічне та економічне обґрунтування.

Створення і розробка проектно-кошторисної документації у Києві та Київській області

Чому важливо довірити цю задачу досвідченому і ліцензованому спеціалісту? Тому що від грамотності проектно-кошторисної документації залежить доля самого об'єкта: буде він зроблений в строки, впишіть Ви в рамки бюджету, наскільки стійким та технологічним вийде будівлю. Також потрібно враховувати юридичну сторону. Проект і кошторис від професіонала не викличе нарікань у містобудівних органів, тому документація буде швидко і безболісно затверджена.

Проектно-кошторисна документація – це робочий і ескізний проекти з пояснювальними записками, а також набір кошторисів. Ескізний, або архітектурний проект описує вигляд і властивості об'єкта. Тут задаються техніко-економічні параметри, розміри, малюються схеми, плани і розрізи поверхів, фасаду, покрівлі. Також береться до уваги вишукування геодезистів про рівень грунтових вод, властивості ґрунтів та ландшафту.

Робочий, він же конструктивний проект вже говорить нам про те, як всі задуми проектувальників будуть реалізовані. Тут підбираються конструктивні елементи, матеріали. Також сюди входять дані про монтаж інженерних комунікацій. Фахівці завдадуть точки підведення та підключення вентиляції, водопроводу, опалення, каналізації.

Підготовлена проектно-кошторисна документація передається Державної архітектурно-будівельної інспекції, а також місцевому відділенню архітектури. Там розглянуть, наскільки об'єкт відповідає вимогам ДБН та СнИП, містобудівній плану ділянки, як його вигляд буде вписуватися в навколишню архітектуру. При необхідності регулятор може запропонувати свої зміни в проект.

Замовити проектно-кошторисну документацію в компанії ТЕДО

Але якщо Ви вирішили замовити проектно-кошторисну документацію в Києві та Київській області у компанії ТЕДО, то Ви не будете турбуватися про її погодження у бюрократів. Адже вести діалог з ними будемо ми, і наш досвід спілкування, а також високу якість документів дозволять швидко отримати «добро» від дозвільних органів.

Також ми готуємо проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту, складемо необхідні дефектні відомості та креслення, підрахуємо обсяг робіт. Ще ми складаємо кошторис бюджетним організаціям у відповідності з її специфічними правилами.

Наші співробітники володіють необхідним сертифікатом кошторисника для проведення таких робіт. Ви можете бути впевнені, що звернулися до професіоналів зі значним портфоліо. Наша співпраця буде регулюватись контрактом, умовами якого ми будемо суворо дотримуватися. При цьому на проектно-кошторисну документацію ціна у нас – ринкова і по кишені замовнику.