Довідка про відсутність будівель

Довідка про відсутність будівель: вартість, документи

ВАРТІСТЬ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 • від 1000 грн

  • Правовстановлюючі документи на землю;
  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний номер власника.

  Земельна ділянка - актив дуже дорогий і вигідний, але в той же час клопіткий в обігу, оскільки практично будь-які дії, пов'язані з ним, підлягають законодавчому регулюванню, державної реєстрації та контролю. Наприклад, якщо ви збираєтеся здійснити операцію купівлі - продажу землі, то вам обов'язково знадобиться довідка про відсутність будівель. Як випливає з назви цього документа, довідка підтверджує, що на даній земельній ділянці немає ніяких споруд, і запитується вона зазвичай нотаріусом, який посвідчує договір купівлі - продажу.

  Отримати довідку про відсутність будівель в Києві та Київській області

  Видача довідки про відсутність будівель - це компетенція Бюро технічної інвентаризації (БТІ), або ж садового громади або сільської ради. Вибір інстанції, в яку потрібно звертатися, залежить від місця розташування земельної ділянки - в місті або за його межами. Крім того, сьогодні безліч приватних юридичних фірм отримали право виконувати функції БТІ, що передбачає можливість для них взятися за оформлення довідки про відсутність будівель самостійно. Компанія ТЕДО є однією з таких фірм, звертаючись до якої, ви отримаєте повний комплекс послуг з оформлення цього документа.

  Очевидно, що для отримання довідки про відсутність будівель на земельній ділянці, необхідний огляд цього самого ділянки на предмет наявності будь-яких споруд - так звана технічна інвентаризація об'єкта. Її може здійснити тільки експерт у цій галузі, який повинен ознайомитися з матеріалами інвентаризаційної справи, так і прибути на дільницю для безпосереднього його огляду.

  З державними експертами можуть виникнути проблеми, адже вони весь час зайняті, і узгодити зручний для обох сторін час зустрічі, а також інші умови, буває досить складно. Тому у разі, якщо власні спокій і зручність для вас мають першорядне значення, замовити довідку про відсутність будівель у Києві безумовно слід у приватну юридичну фірму, такий, як ТЕДО. Наша компанія надасть у ваше розпорядження професіонала, який прибуде на ділянку в будь-який зручний для вас час, так що вам не доведеться підлаштовуватися під державних чиновників, витрачаючи свій час і нерви.

  За результатами огляду земельної ділянки, якщо ніяких споруд виявлено не було, видається шукана довідка. Однак процес її оформлення може тривати близько місяця, це не беручи до уваги відмов з причин подання заяви неналежною особою, відсутності правовстановлюючих документів та багатьох інших. Крім того, при виявленні експертом незареєстрованих будівель знадобитися здійснити їх узаконення, що затягне отримання довідки на ще більш тривалий термін.

  Підсумовуючи вищевикладене, можна лише сказати, що якщо вам необхідна довідка про відсутність будівель Київ і Київська область, але ви при цьому цінуєте свій час та гарний настрій, то найрозумнішим дією стане звернення в компанію ТЕДО. Ми маємо великий досвід в питаннях будівництва та землеустрою, і зможе швидко і якісно отримати для вас не тільки довідку, але і багато інші документи.