Дозвіл на виконання будівельних робіт

Необхідні документи:

  • Правовстановлюючі документи на землю;
  • Проект;
  • Накази про призначення відповідальних осіб за авторський і технічний нагляд;
  • Будівельна ліцензія та кваліфікаційні сертифікати.

Навіщо потрібен дозвіл на виконання будівельних робіт?

Дозвіл на виконання будівельних робіт оформляється при будівництві об’єктів, які за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.

До об’єктів класу СС2 и СС3 відносяться великі та масштабні будівлі такі, як багатоповерхові офіси, готелі, гуртожитки, багатоквартирні будинки, підприємства торгівлі, громадського харчування, служби побуту, установи охорони здоров’я, промислові склади і т.д.

Як отримати дозвіл на виконання будівельних робіт в Києві та Київській області

Для того, щоб отримати дозвіл, необхідно особисто звернутися до Державної архітектурно-будівельної інспекції України або надіслати рекомендованим листом з описом вкладення заяву встановленого зразка разом с вичерпним переліком документів передбачених чинним законодавством.

ДАБІ видає дозвіл на безоплатній основі протягом десяти робочих днів. У разі якщо ж Ви подали неповний пакет документів або Інспекція знайшла невідповідність або недостовірні відомості в поданих документах, ДАБІ приймає рішення про відмову у видачі дозволу з обґрунтуванням причин. Дозволяється усунути недовіри та повторно звернутися до органу державного архітектурно-будівельного контролю щодо видачі дозволу.

Згідно з законом, якщо протягом встановленого строку не видано дозвіл або відмову в його видачі, право на виконання будівельних робіт виникає на десятий робочий день з дня реєстрації письмового звернення, а дозвіл вважається виданим.

Переваги отримання дозволу на виконання будівельних робіт в компанії ТЕДО:

Однак, не дивлячись на це, процедуру оформлення дозволу краще доручити компанії, яка зробить це швидко і чітко. Цю послугу пропонує ТЕДО: наші фахівці підготують повний пакет документів і візьмуть на себе спілкування з бюрократичними інстанціями.

Також ми детально проконсультуємо вас з будь-яких питань, що стосуються оформлення. Ми забезпечимо юридичний контроль за тим, як дотримуються Ваші законні права. З нашою допомогою Ви зможете отримати дозвіл на виконання будівельних робіт у стислі терміни і з першого разу.

Компанія ТЕДО досконало знає всі вимоги регулятора до оформлення, тому ми зберемо повний перелік документів і не допустимо дрібних неточностей, які згодом перетворюються в великі затримки.

Також ми пропонуємо вигідні фінансові умови співробітництва. Ми займаємося оформленням документації для будівництва вже багато років, тож вміємо ефективно працювати з державними органами і дотримуватися необхідних норм.

Замовивши дозвіл на виконання будівельних робіт, Ви можете зосередитися на оформленні інших етапів будівництва. З цим питанням наші фахівці також можуть Вам допомогти. Хто знає, чи не стане дозвіл на виконання будівельних робіт у Києві та Київській області стартом для нашої комплексної співпраці!