У місті Київ дане питання регулюється Порядком утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва, затвердженого Рішенням Київської міської ради від 27 листопада 2003 року N 220/1094.

Згідно з цим порядком, паспорт фасаду – реєстраційний документ, яким фіксується архітектурне та колористичне вирішення (в тому числі за необхідності-художнє освітлення всіх фасадів споруди).

У ньому містяться: фотофіксація існуючого стану будівлі, схема знаходження будинку, перелік запланованих робіт, креслення фасаду, кольори і матеріали оздоблення фасаду, а так само загальний вигляд елементів оздоблення та благоустрою прилеглої території.

Першим кроком при погодженні паспорта фасаду буде отримання дозволу Київської районної державної адміністрації, а вже наступним етапом буде узгодження паспорта фасаду в Департаменті містобудування та архітектури міста Києва. І тільки після цього Ви зможете почати ремонтні роботи.

Також потрібно врахувати, що якщо Ваше майно є архітектурною пам'яткою, то паспорт фасаду підлягає ще погодженням з Департаментом Культури.